• २२ मंसिर २०७९, बिहीबार
  •      Thu Dec 8 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

सिड्नीमा ताण्डवको प्रतिक्षासिड्नी । अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नेपाली कथानक चलचित्र ‘ताण्डव’ प्रदर्शन हुने भएको छ । सिड्नीमा आगामी सेप्टेम्बर १३, १४ र १४ तारिखमा ताण्डवको प्रदर्शन हुनेछ ।
१३ तारिखमा सिड्नीको इभेन्ट सिनेमा अन्तर्गत जर्ज स्टेटमा हुने प्रदर्शनका लागि शुल्क २५ डलर, सिभिल थिएटर तथा हर्जभिलमा हुने शो का लागि २० डलर शुल्क तोकिएको छ ।
एक्स्पर्ट एजुकेशन एण्ड भिषा सर्भिसको आयोजनामा हुने प्रदर्शन साँझ छ बजे सुरु हुने जनाइएको छ