• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

एसीसी यु १९ क्रिकेटमा आज कुवेत र युएई भिड्दैकाठमाडौं, २७ कार्तिक । एसीसी अण्डर १९ प्रिमियर लिग क्रिकेटमा आज आयोजक कुवेत र युएई भिड्ने भएका छन् ।
कुवेतमा जारी एसीसी क्रिकेट प्रतियोगितामा हिजोसम्म ३ खेल खेलेको नेपालले ३ वटै खेलमा जित हात पार्न सफल भएको थियो । तीन खेलबाट ६ अंक जोडेको नेपाल अंक तालिकामा दोस्रो स्थानमा छ ।
समान अंक भए पनि रनरेटका आधारमा अफगानिस्तान पहिलो स्थानमा छ । नेपालले आफ्नो खेल भोलि अफगानिस्तानसँगै खेल्नेछ ।