• १२ मंसिर २०७९, सोमबार
  •      Mon Nov 28 2022
Logo
Latest
★   एकदिने मेलाबाट पाँच हजारलाई रोजगारी ★   थापाथली घटनाका दोषीको नाम किटान गरी कारवाहीका लागि महानगरबाट प्रहरीमा उजुरी ★   सुनसरी-४ मा रोकिएको मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगको निर्देशन ★   सीताराम विवाह पञ्चमी: स्वयंवर सम्पन्न ★   सुदूरपश्चिम प्रदेशको लगातार चौथो जित ★   सुनसरी ४ को अवरुद्ध मतगणना सुचारु नगरिए सडक संघर्ष थाल्ने एमालेको चेतावनी ★   ४ हजार सात सय बढीले भगबती चौधरीको अग्रता ★   जुनसुकै भूमिका निर्वाह गर्न हामी तयार छौँः उपाध्यक्ष नेम्वाङ ★   हतियारसहितका प्रर्दशनकारीलाई नियन्त्रणमा नलिई हामी फर्किदैनौँः एसपी पाण्डे ★   रोमाञ्चक खेलमा क्यामरुन र सर्बियाको बराबरी

एसीसी यु १९ क्रिकेटमा आज कुवेत र युएई भिड्दैकाठमाडौं, २७ कार्तिक । एसीसी अण्डर १९ प्रिमियर लिग क्रिकेटमा आज आयोजक कुवेत र युएई भिड्ने भएका छन् ।
कुवेतमा जारी एसीसी क्रिकेट प्रतियोगितामा हिजोसम्म ३ खेल खेलेको नेपालले ३ वटै खेलमा जित हात पार्न सफल भएको थियो । तीन खेलबाट ६ अंक जोडेको नेपाल अंक तालिकामा दोस्रो स्थानमा छ ।
समान अंक भए पनि रनरेटका आधारमा अफगानिस्तान पहिलो स्थानमा छ । नेपालले आफ्नो खेल भोलि अफगानिस्तानसँगै खेल्नेछ ।