• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल ★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त ★   पहिलो जितको खोजीमा आयोजक कतार, अमेरिकालाई इरानको चुनौति ★   सुकुम्बासी वस्तीमा भएको झडपका घाइते नगरप्रहरीको नर्भिकद्वारा निःशुल्क उपचार ★   बाराही हाइड्रोपावरको आइपिओ आउँदै ★   सुन्तलाखेतीले फेरिएको दोसल्लेका किसानको जीवनशैली

काग कराउदा ५ शब गायबभारतको बिहार स्थीत पूर्णिया जिल्लामा एक काग कराउदा पाँचवटा शब हराएको समाचार यतिबेला सामाजिक संञ्जालमा भाईरल भइरहेको छ । यो घटना घट्ने बित्तिकै प्रहरीले छानबिन शूरु गरेको जनाएको छ ।

पूर्णियाको यस क्षेत्रमा गरीब हिन्दु परिवार परम्परादेखि नै शवलाई खाल्टो खनेर पुर्ने काम गर्दै आएका छन् । यो घटना घट्ने दिन पनि उनीहरु शव पूर्न खाल्टो खन्दै थिए । तर यसै क्रममा एक काग कराउने बित्तिकै शव नै गायब भएको उनीहरुले बताएका छन् ।

सो क्षेत्रका प्रहरी अधिकृत मनोज कुमारले घटनाको छानबिन भइरहेको जनाएको छ । बिहार क्षेत्रमा यसरी शव गायब भएको यो पहिलोपटक भने होइन । बर्ष २०१२ मा पनि आगाटोला र अररिया जिल्लामा पनि यसरी यसरी शव हराएको भन्दै प्रहरीमा उजुरी परेको थियो ।

प्रहरीले यो घटनाको छानबिन भैरहेको भन्दै यसमा तस्करहरुको हात हुनसक्ने बताएको छ । काग कराएको कारण नभई तस्करहरुले यसरी शव चोरेर पश्चिम बंगाल र नेपालका अस्पतालका मेडिकल कलेजमा सप्लाई गरेको हुनसक्ने बताएका छन् ।