• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध ★   ब्यस्त शहरमा मस्त गोधुली साँझ (फोटोफिचर) ★   बाग्मतीका मुख्यमन्त्री राजेन्द्र पाण्डे राजीनामा दिन तयार

महिलाले कण्डम खरिद गरेको भिडियो भयो भाइरल (भिडियो सहित)हाम्रो समाजमा महिलाहरु अझै पनि कण्डम किन्ने आट गर्न सक्दैनन् । कतिपय पुरुष पनि कण्डम किन्न जादा पसलमा केटी देखे लाजले पुरुष भएको पसल खोज्दै हिड्छन् । यदि कोहि महिला मेडिकलमा गएर कण्डम किनिन् भने पनि आसफासका सबै अचम्म मानेर हेर्ने गछन् । हाम्रो समाजले कण्डमलाई अझै पनि सहज रुपले हेर्ने गरेको छैन ।

अहिले एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ, जुन भिडियोमा महिलाले कण्डम किन्दै गरेको दृश्य देखाइएको छ । सुरक्षीत शारिरिक सम्बन्ध महिलाको अधिकार हो भन्ने संन्देश बोकेको यो भिडियो यूटियूवमा छोटो समयमै २९ लाखले हेरिसकेका छन् । भिडियोमा आफ्नै पतिको अगाडि एक महिलाले कण्डम खरिद गरेपछि ति पतिले पनि श्रीमतिको चाहना अनुशार कण्डम खरिद गरेको देखाईएको छ ।