• १६ मंसिर २०८०, शनिबार
  •      Sat Dec 2 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पेरिस सम्झौता कार्यान्वयन गर्न ढिला गर्नु हुँदैनः प्रधानमन्त्री ★   रणवीरको ‘एनिमल’ले पहिलो दिन कति कमायो ? ★   दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु ★   नारायणगोपाल स्मृति सम्मान तारादेवी र रसिकलाई ★   जलवायु परिवर्तनबाट पीडित देशलाई अमेरिकासहित ५ देशले कति गरे सहयोग ★   टिकट चोरीको घटनामा थप एक जना पक्राउ ★   लामा वाङचुक राप्तेनलाई ‘काइन्डनेस एण्ड लिडरसिप’ अवार्ड ★   पोलियो उन्मूलन टोलीमाथि गोली चल्दा पाकिस्तानमा दुई जनाको मृत्यु ★   अराजकता फैलाउनेलाई छुट दिन सकिँदैनः उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   एमालेको महाकाली-मेची अभियान: मध्यपहाडीलोकमार्गको दूरी छोट्याउन इन्जिनियरसहितको टोली परिचालन

महिलाले कण्डम खरिद गरेको भिडियो भयो भाइरल (भिडियो सहित)हाम्रो समाजमा महिलाहरु अझै पनि कण्डम किन्ने आट गर्न सक्दैनन् । कतिपय पुरुष पनि कण्डम किन्न जादा पसलमा केटी देखे लाजले पुरुष भएको पसल खोज्दै हिड्छन् । यदि कोहि महिला मेडिकलमा गएर कण्डम किनिन् भने पनि आसफासका सबै अचम्म मानेर हेर्ने गछन् । हाम्रो समाजले कण्डमलाई अझै पनि सहज रुपले हेर्ने गरेको छैन ।

अहिले एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ, जुन भिडियोमा महिलाले कण्डम किन्दै गरेको दृश्य देखाइएको छ । सुरक्षीत शारिरिक सम्बन्ध महिलाको अधिकार हो भन्ने संन्देश बोकेको यो भिडियो यूटियूवमा छोटो समयमै २९ लाखले हेरिसकेका छन् । भिडियोमा आफ्नै पतिको अगाडि एक महिलाले कण्डम खरिद गरेपछि ति पतिले पनि श्रीमतिको चाहना अनुशार कण्डम खरिद गरेको देखाईएको छ ।