• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

मेसीको ह्याट्रिकमा बार्सिलोना विजयी
एजेन्सी, २२ मंसिर । अर्जेन्टिनी तथा वार्सिलोनाका स्ट्राइकर लियोनेल मेसीको ह्याट्रिकसँगै वार्सिलोनाले स्पानियोललाई ५–१ ले हराएको छ ।
गएराती भएको खेलमा वार्सिलोनाले स्पानियोललाई हराएको हो ।
जितसँगै बार्सिलोना ३४ अंकसहित लिग अंक तालिकाको दोश्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।
पहिलो स्थानको रियल म्याड्रिडको ३६ अंक छ । १३ औं मिनेटमा गोल खाएर पछि परेको बार्सिलोनाका लागि मेसीले पहिलो हाफ सकिनै लाग्दा गोल गर्दै खेल बराबरीमा ल्याए । खेलको दोस्रो हाफमा भने वार्सिलोनाले थप चार गोल गर्न सफल भयो । जसमा मेसीले थप दुई गोल गरी ह्याट्रिक पुरा गरे ।
मेसीले ५० औं र ८१ औं मिनेटमा गोल गर्दै ला लिगामा ह्याट्रिक संख्या २१ पुर्‍याए । बार्सिलोनाका लागि जेरार्ड पिकेले ५३ औं र सब्सिच्युटका रुपमा ७० औं मिनेटमा मैदान छिरेको ७ मिनेटपछि पेड्रोले एक गोल गरे ।
मेसीले जारी प्रतियोगितामा प्रतिस्पर्धी रियल म्याड्रिडका स्टाइकर क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई पछ्याईरहेका छन् ।
आइतबार रातीको खेलमा इस्पानियोलविरुद्ध ह्याट्रिक गरेका मेसीको लालिगामा ह्याट्रिक संख्या २१ पुगेको छ । शनिबार रातीको खेलमा रोनाल्डोले २३ औं ह्याट्रिक गरेका थिए ।
भिल्ला रियल र सेभिल्ला बिजयी
स्पेनिस ला लिगाका आइतबार रातीकै अरु खेलमा भिल्ला रियल र सेभिल्ला बिजयी भएका छन् । भिल्ला रियलले रियल सोसिडाडलाई ४–० ले हरायो । सेभिल्लाले भने रायो भलकानोलाई १–० ले पराजित गर्‍यो । ग्रानडा र भ्यालेन्सियाबीचको खेल एक एकको बराबरीमा सकियो ।