• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

आमिर खान अब रेस्लर बन्ने !बलीउड प्रभाबशाली अभिनेता आमिर खान छिट्टै रेस्लर बन्ने भएका छन् । निर्देशक नीतेश तिवारीको आगामी चलचित्रमा रेस्लरको भूमिकामा काम गर्न उनले सहमती जनाएका छन् । प्रदर्शनको क्रममा रहेको चलचित्र पीकेको लागि भोजपुरी भाषा सिकेका आमिर आगामी चलचित्रको लागि भने रेस्लरको ट्रेनिङ लिने भएका छन् ।

यतिबेला आमिर रेस्लरको भस्मिकालाई पूर्ण रुपले न्याय गर्नको लागि आफ्नो बडी बनाउन निकै मेहनत गरिरहेका छन् । छिट्टै उनी हरियाणा गएर केहि समय रेस्लरको संगत पनि गर्ने भएका छन् । आमिर अभिनित चलचित्र पीके १९ डिसेम्बरमा रिलिज हुन गइरहेको छ । एक समयमा एउटै मात्र प्रोजेक्टमा काम गर्ने गरेका आमिरको बर्ष २०१५ मा कुनैपनि चलचित्र रिलिज नहुने पक्का भएको छ ।