• १२ मंसिर २०७९, सोमबार
  •      Mon Nov 28 2022
Logo
Latest
★   थापाथली घटनाका दोषीको नाम किटान गरी कारवाहीका लागि महानगरबाट प्रहरीमा उजुरी ★   सुनसरी-४ मा रोकिएको मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगको निर्देशन ★   सीताराम विवाह पञ्चमी: स्वयंवर सम्पन्न ★   सुदूरपश्चिम प्रदेशको लगातार चौथो जित ★   सुनसरी ४ को अवरुद्ध मतगणना सुचारु नगरिए सडक संघर्ष थाल्ने एमालेको चेतावनी ★   ४ हजार सात सय बढीले भगबती चौधरीको अग्रता ★   जुनसुकै भूमिका निर्वाह गर्न हामी तयार छौँः उपाध्यक्ष नेम्वाङ ★   हतियारसहितका प्रर्दशनकारीलाई नियन्त्रणमा नलिई हामी फर्किदैनौँः एसपी पाण्डे ★   रोमाञ्चक खेलमा क्यामरुन र सर्बियाको बराबरी ★   पाँच महिनापछि हालियो मेलम्चीको पानी सुरुङमा

आमिर खान अब रेस्लर बन्ने !बलीउड प्रभाबशाली अभिनेता आमिर खान छिट्टै रेस्लर बन्ने भएका छन् । निर्देशक नीतेश तिवारीको आगामी चलचित्रमा रेस्लरको भूमिकामा काम गर्न उनले सहमती जनाएका छन् । प्रदर्शनको क्रममा रहेको चलचित्र पीकेको लागि भोजपुरी भाषा सिकेका आमिर आगामी चलचित्रको लागि भने रेस्लरको ट्रेनिङ लिने भएका छन् ।

यतिबेला आमिर रेस्लरको भस्मिकालाई पूर्ण रुपले न्याय गर्नको लागि आफ्नो बडी बनाउन निकै मेहनत गरिरहेका छन् । छिट्टै उनी हरियाणा गएर केहि समय रेस्लरको संगत पनि गर्ने भएका छन् । आमिर अभिनित चलचित्र पीके १९ डिसेम्बरमा रिलिज हुन गइरहेको छ । एक समयमा एउटै मात्र प्रोजेक्टमा काम गर्ने गरेका आमिरको बर्ष २०१५ मा कुनैपनि चलचित्र रिलिज नहुने पक्का भएको छ ।