• २० मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Dec 6 2022
Logo
Latest
★   दशगजालाई नै असर पर्ने गरी भारतको पर्खाल ★   मन्त्रिपरिषद् बैठक: मौद्रिक नीति र ब्याजदर परिवर्तन गर्नुपर्ने तीन मन्त्रीको धारणा ★   गाडी ,मोटरसाइकल, मोबाइल, मदिरा को आयात खुल्ला ★   प्रधानमन्त्री देउवाले सुदूरपश्चिम महोत्सव उद्घाटन गर्नुहुने ★   राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एसलाई साढे १८ हजार मत पुगेन ★   महाकाली घटनाबारे नेपालले भारतलाई पठायो ‘कूटनीतिक नोट’ ★   रुपन्देही २ मा पुनः मतदानको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट ★   चिया पनि ‘चक्लेटी’ स्वादमा ★   राम्रो कामका लागि गण्डकी प्रदेशमन्त्री गुरुङबाट सिक्नुपर्दछः महासचिव भुसाल ★   वीरगन्जमा रचियो सभ्य र भब्य कन्सर्टको इतिहास– तस्बिरहरु

‘जज्बा’मा वकिल बन्दै ऐश्वर्या, हुने छैन एक्शन सिनकेहि समय पहिलादेखि बलिउड अभिनेत्री ऐश्वर्या रायको कमब्याक चलचित्र जज्बामा जर्बदस्त एक्शन सिन हुनेछ भन्ने समाचारको निर्देशक संजय गुप्ताले खण्डन गरेका छन् । उक्त चलचित्रमा ऐश्वर्या एक वकिलको भूमिकामा देखिने पनि संजयले खुलाए ।

दमदार भूमिकामार्फत कमब्याक गर्ने सोचमा रहेकी ऐश्वर्यालाई जब्बा बाहेक अन्य दुई चलचित्र गर्न अफर आईरहेको छ । स्वयम् ऐश्वर्या भने यी तीन चलचित्र मध्य कुन चलचित्रबाट कमब्याक गर्दा राम्रो हुन्छ भन्ने कुराको टुङ्गो लगाउन नसक्दा तीनै चलचित्र फ्लोरमा जान सकिरहेका छैनन् ।

उनलाई कमब्याक गर्न अफर आएका अन्य दुई चलचित्र हुन् सुजाय घोषको दुर्गा रानी सिंह र पैकाश झाको गंगाजल -२ । जब्बा र गंगाजल- २ मा ऐश्वर्यालाई प्रहरी अधिकृतको भूमिकामा देखाउन खोजिएको छ । ऐश्वर्याले आफ्नो यसअघिका कुनैपनि चलचित्रमा प्रहरी अधिकृतको भूमिकामा देखिएकी छैनन् । अर्को चलचित्र दुर्गा रानी सिंह पनि नारीप्रधान चलचित्र भएकोले उनको भूमिका दमदार नै रहने बताइएको छ ।

यी तीन चलचित्र मध्य कुन चलचित्रले ऐश्वर्यालाई कमब्याक गराउन सफल हुन्छन् छिट्टै पत्ता लाग्नेछ । किनकी ऐश्वर्य अब छिट्टै कुन चलचित्रमार्फत डेब्यस् गर्ने भन्ने टेङ्गो लगाएर छिट्टै फ्लोरमा जान इच्छुक रहेको बताएकी छिन् । चलचित्र गंगाजलको लागि नायीका काजोल अग्रवाललाई पनि अफर गरिएको कुरा बाहिरिएकोले यसलाई ऐश्वर्यले त्यति महत्व नदिन सक्ने चर्चा बलिउडमा चलेको छ ।