• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

‘जज्बा’मा वकिल बन्दै ऐश्वर्या, हुने छैन एक्शन सिनकेहि समय पहिलादेखि बलिउड अभिनेत्री ऐश्वर्या रायको कमब्याक चलचित्र जज्बामा जर्बदस्त एक्शन सिन हुनेछ भन्ने समाचारको निर्देशक संजय गुप्ताले खण्डन गरेका छन् । उक्त चलचित्रमा ऐश्वर्या एक वकिलको भूमिकामा देखिने पनि संजयले खुलाए ।

दमदार भूमिकामार्फत कमब्याक गर्ने सोचमा रहेकी ऐश्वर्यालाई जब्बा बाहेक अन्य दुई चलचित्र गर्न अफर आईरहेको छ । स्वयम् ऐश्वर्या भने यी तीन चलचित्र मध्य कुन चलचित्रबाट कमब्याक गर्दा राम्रो हुन्छ भन्ने कुराको टुङ्गो लगाउन नसक्दा तीनै चलचित्र फ्लोरमा जान सकिरहेका छैनन् ।

उनलाई कमब्याक गर्न अफर आएका अन्य दुई चलचित्र हुन् सुजाय घोषको दुर्गा रानी सिंह र पैकाश झाको गंगाजल -२ । जब्बा र गंगाजल- २ मा ऐश्वर्यालाई प्रहरी अधिकृतको भूमिकामा देखाउन खोजिएको छ । ऐश्वर्याले आफ्नो यसअघिका कुनैपनि चलचित्रमा प्रहरी अधिकृतको भूमिकामा देखिएकी छैनन् । अर्को चलचित्र दुर्गा रानी सिंह पनि नारीप्रधान चलचित्र भएकोले उनको भूमिका दमदार नै रहने बताइएको छ ।

यी तीन चलचित्र मध्य कुन चलचित्रले ऐश्वर्यालाई कमब्याक गराउन सफल हुन्छन् छिट्टै पत्ता लाग्नेछ । किनकी ऐश्वर्य अब छिट्टै कुन चलचित्रमार्फत डेब्यस् गर्ने भन्ने टेङ्गो लगाएर छिट्टै फ्लोरमा जान इच्छुक रहेको बताएकी छिन् । चलचित्र गंगाजलको लागि नायीका काजोल अग्रवाललाई पनि अफर गरिएको कुरा बाहिरिएकोले यसलाई ऐश्वर्यले त्यति महत्व नदिन सक्ने चर्चा बलिउडमा चलेको छ ।