• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एक महिनाभित्र सबै भूकम्प प्रभावितलाई अस्थायी आवास उपलब्ध गराउँछौँ: मन्त्री बस्नेत (अन्तरवार्ता) ★   अर्थतन्त्रका चुनौति र समस्या स्वीकार गरी समाधान गर्न सरकार गम्भीर हुन आवश्यक: व्यवसायी ★   लिग टूको पहिलो सिरिज नेपालमा हुने, नेदरल्याण्ड्स र नामिबिया खेल्न आउँदै ★   कर्जाको ब्याजदर १ प्रतिशत घट्यो, अझै घट्छ: बैंकर्स संघका अध्यक्ष केसी ★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा

जन्ती बोकेको टिपर दुर्घटना हुँदा दुईको मृत्यु, चारको अवस्था गम्भीरसिन्धुली। सिन्धुलीमा जन्ती बोकेको टिपर दुर्घटना हुँदा दुई जनाको मृत्यु भएको छ भने चार जना गम्भीर घाइते भएका छन् । दुधौली नगरपालिका–५ मा पर्ने ठाकुरखोलाको तीन नम्बर पुलमा टिपर दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटना आइतबार राति भएको हो ।

ना ३ ख ७४९० नं को टिपर बाडेगाउँबाट बेहुली लिएर उदयपुरको कटारी जाँदै गर्दा भएको दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा उदयपुर कटारी नपाका २४ वर्षीय अजय दनवार र १९ वर्षीय दीपेन्द्र कुँवर रहेका छन् ।

प्रहरीका अनुसार उनीहरुको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो । वरवधु अर्कै गाडीमा सवार थिए । जन्ती बोकेको टिपर आफैँ अनियन्त्रित भएर दुर्घटनामा परेको बताइएको छ । टिपरमा चालकसहित २८ जना सवार थिए । दुर्घटनामा छ जना गम्भीर घाइते भए पनि चार जनाको अवस्था अझ गम्भीर रहेको प्रहरीले बताएको छ ।