• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार ★   नेपालगञ्जको अवस्था: झडपमा तीन सुरक्षाकर्मीसहित १३ घाइते ★   पशुपति क्षेत्र विकास कोषको सदस्य सचिवको जिम्मेवारी राजकुमारलाई ★   श्रीनिवास आचार्य प्रहरी नियन्त्रणमा

प्रभासको ‘राधे श्याम’ फ्लप साबितएजेन्सी । ‘द कश्मीर फाइल्स’सँगै रिलिज भएको साउथ सुपरस्टार प्रभास र अभिनेत्री पूजा हेगडेको फिल्म ‘राधे श्याम’ले बक्स अफिसमा खासै व्यापार गर्न सकेको छैन । 

फिल्मले चार दिनमा विश्वभर १६५.१८ करोडको कलेक्सन गरेको छ ।

तर फिल्मको हिन्दी संस्करणले दर्शकलाई हलमा तान्न सकेन । सुरुका दिनहरूमा राधे श्यामले आन्ध्र प्रदेश र तेलंगानाको बक्स अफिसमा धुम मच्चाएको थियो । तर दिन बित्दै जाँदा चलचित्रको कमाई घट्दै गएको छ ।

राधे श्याम ११ मार्चमा तेलुगु, तमिल, मलयालम, कन्नड र हिन्दी गरी पाँच भाषामा रिलिज भएको थियो । चलचित्रले सोचे अनुसार कमाई गर्न सकेको छैन । 

फिल्मले तेलुगु राज्यमा ३७.९१ करोड रुपैयाँको ओपनिङ गरेको थियो । त्यसपछि दोस्रो, तेस्रो र चौथो दिन फिल्मले क्रमशः १९.२८ करोड, १६.५ करोड र ३.५८ करोड कमाएको थियो । उत्तर भारत, कर्नाटक र तमिलनाडु लगायतका अन्य राज्यहरूमा पनि फिल्मको सङ्कलन प्रभावशाली छैन ।

अर्थात् प्रभासको फिल्मले भारतमा १०० करोडको आँकडा पूरा गर्न सकेको छैन । राधे श्यामले बक्स अफिसमा कुल ९७.७ करोड कमाएको छ । राज्यमा फिल्मको प्रदर्शनको कुरा गर्ने हो भने राधे श्यामको पाँच दिनमा तेलुगु संस्करणले ७९.०१ करोड, हिन्दी संस्करणले १७.५१ करोड, तमिल संस्करणले १.११ करोड र मलायालम संस्करणले ०.०७ करोड मात्रै कलेक्सन गरेको छ ।