• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   अहिलेको संसदले संक्रमणकालिन न्यायसम्बन्धि विधेयक पारित गर्दैन: पूर्वसभामुख ढुंगाना ★   कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक बुधबार ★   केकेआरले रच्यो इतिहास, अब तेस्रो उपाधिको पर्खाइमा ★   बाँदरको हैरानी झेल्न नसकेर खास्टेतालपारीका किसान कागतीखेतीमा ★   तेह्र खर्बको आयात, एक खर्ब २६ अर्बको निर्यात ★   नेताहरुको कुर्सी मोहका कारण मुलुक कमजोर अवस्थामा पुग्यो: विप्लव ★   कसैलाई आरोप लगाएको छैन, समाचार सदनमा पढेर सुनाएको हुँ – गृहमन्त्री ★   गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनु ★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय ★   वडाध्यक्षलाई विद्यार्थीको प्रश्न: ‘खेल्ने सामग्री कसले दिन्छ ?’

स्टोइनिसको आईपीएल करिअरको पहिलो शतकमा लखनउले चेन्नईलाई ६ विकेटले हरायोकाठमाडौँ । मार्कस स्टोइनिसको शतकको आधारमा लखनउ सुपर जायन्ट्सले आईपीएल–२०२४ मा चेन्नई सुपर किंग्सलाई ६ विकेटले पराजित गरेको छ ।

लखनउले सिजनमा चेन्नईलाई दोस्रो पटक पराजित गरेको हो । एलएसजीको यो सिजनको पाँचौं जित हो । टोली १० अंकसहित अंक तालिकाको चौथो स्थानमा उक्लिएको छ ।

मंगलबार चेन्नईको एमए चिदम्बरम स्टेडियममा लखनउले टस जितेर बलिङ रोजेको थियो । चेन्नईले २० ओभरमा ४ विकेट गुमाएर २१० रन बनाएको थियो । लखनउले १९.३ ओभरमा ४ विकेट गुमाएर २११ रनको लक्ष्य पुरा गर्यो । खेलको प्लेयर अफ द म्याच मार्कस स्टोइनिस भए । उनले ६३ बलमा १२४ रनको अविजित इनिङ खेले ।

सीएसकेका रुतुराज गायकवाडले लिगमा दोस्रो शतक प्रहार गरे । उनले ६० बलमा १०८ रनको अविजित इनिङ खेले । उनको इनिङ्समा १२ चौका र ३ छक्का समावेश थियो । शिवम दुबेले २७ बलमा ६६ रन बनाए । उनले ३ चौका र ७ छक्का प्रहार गरे । म्याट हेनरी र मोहसिन खान र यस ठाकुरले एक–एक विकेट लिए ।

एलएसजीका मार्कस स्टोइनिसले पनि शतक खेले । उनले आईपीएलमा पहिलो शतक प्रहार गरे । उनले ६३ बलमा अविजित १२४ रन बनाए । स्टोइनिसको इनिङ्समा १३ चौका र ६ छक्का समावेश थियो । निकोलस पुरनले १५ बलमा ३४ रनको योगदान दिए भने दीपक हुड्डाले ६ बलमा अविजित १७ रन बनाए । मथिशा पथिरानाले दुई विकेट लिए । मुस्ताफिजुर रहमान र दीपक चाहरले एक–एक विकेट लिए ।