• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेताहरुको कुर्सी मोहका कारण मुलुक कमजोर अवस्थामा पुग्यो: विप्लव ★   कसैलाई आरोप लगाएको छैन, समाचार सदनमा पढेर सुनाएको हुँ – गृहमन्त्री ★   गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनु ★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय ★   वडाध्यक्षलाई विद्यार्थीको प्रश्न: ‘खेल्ने सामग्री कसले दिन्छ ?’ ★   सुर्खेत बस दुर्घटना: दुईजनाको मृत्यु, २१ घाइते ★   सभामुखलाई धनराजको पत्र: रातो पासपोर्ट उत्खनन गर्ने गृहमन्त्रीमाथि कारबाही होस् ★   काँग्रेसलाई अध्यक्ष श्रेष्ठको प्रश्न: प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत माग्दा नाराबाजी गर्नु अर्थपूर्ण हो ? ★   काँग्रेसले समिति माग गरेको होइन, सरकार माग गरेको हो: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टी–२० विश्वकपका लागि अष्ट्रेलियाको टोलीमा आउन सक्नेछन् फ्रेजर म्याकगर्क

राजस्थान रोयल्ससँगको लज्जास्पद हारपछि के भने हार्दिक पाण्ड्याले ?एजेन्सी । पहिले सन्दीप शर्माको ५ विकेट र त्यसपछि रन पछ्याउने क्रममा यशस्वी जैसवालको शतक प्रहारपछि राजस्थान रोयल्सले मुम्बई इन्डियन्सलाई घरेलु मैदानमा ९ विकेटले पराजित गर्यो । यो जितसँगै राजस्थान रोयल्सले प्लेअफमा प्रवेश गर्ने आफ्नो स्थिति पूर्णरुपमा बलियो बनाएको छ ।

अर्कोतर्फ मुम्बई इन्डियन्सलाई भने ठूलो झट्का लागेको छ । मुम्बईका कप्तान हार्दिक पाण्डेयले ठूलो बयान दिएका छन् । उनले टिमको ब्याटिङ र बलिङ दुवैको उल्लेख गरे ।

खेलपछि हार्दिकले भने, ‘सुरुमा हामी आफैं समस्यामा पर्यौं, तर तिलक र निहालले खेलेको तरिका शानदार थियो । हामीले अपेक्षा अनुसार इनिङ्स समाप्त गर्न सकेनौं र त्यसैले हामीले १० देखि १५ रन कम बनायौं ।’

उनले थप भने, ‘बलिङमा हामीले बललाई स्टम्पमा राख्नुपर्ने थियो, तर पावर प्लेमा हामीले बललाई शरीरबाट टाढा राख्यौं । यो मैदानमा हाम्रो सबैभन्दा राम्रो दिन थिएन । हामीले आफ्नो उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न सकेनौं । सबैलाई आफ्नो भूमिका थाहा छ, हामीले हाम्रा गल्तीहरू सुधार्न आवश्यक छ र तिनीहरूलाई दोहोर्याउनु हुँदैन ।’

हार्दिकले खेलाडीका बारेमा भने, ‘खेलपछि खेलाडीसँग सम्पर्क गर्ने यो उपयुक्त समय होइन, सबैजना प्रोफेशनल हुन् । उनीहरुलाई आफ्नो भूमिका थाहा छ । हामी यस खेलबाट सिक्न सक्छौं र हामीले गरेका गल्तीहरू सच्याउन सक्छौं र हामी फेरि त्यसो नगर्ने सुनिश्चित गर्न सक्छौं । प्रगति धेरै महत्त्वपूर्ण छ । टोली भित्र, व्यक्तिको रूपमा, हामीले हाम्रा कमजोरीहरू स्वीकार गर्नुपर्छ र सम्भवतः त्यसमा काम गर्नुपर्छ ।

मलाई खेलाडीहरूलाई समर्थन गर्न मनपर्छ र सधैं राम्रो क्रिकेट खेल्ने, हाम्रो योजनाहरूमा अडिग रहने र हामीले आधारभूत गल्तीहरू नगर्ने कुरामा ध्यान केन्द्रित गर्नेछौं । क्रिकेट सरल छ, जबसम्म हामी यसलाई सरल राख्छौं, यो राम्रो छ ।’