• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो ★   नेपाल प्रहरीले आफ्नो दायित्वलाई कुशलतापूर्वक निर्वाह गर्दै आएको छ: प्रधानमन्त्री ★   संसद् भवनमा विपक्षी दलको बैठक सुरु ★   इजिप्ट र अमेरिकाले बढाए विमानस्थलमा सुरक्षा ★   विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्र वीरगञ्जको बक्यौता साढे तीन अर्ब ★   नेपालको समृद्धिका लागि छिमेकीसँग राम्रो सम्बन्ध आवश्यक: डा भट्टराई ★   एकैदिन १८ सय रुपैयाँले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार? ★   लगातार घाटामा गएपछि अण्डाको वैज्ञानिक मूल्यको खोजी ★   बागलुङमा दुई हजार एक सय ७४ हेक्टर वनमा क्षति ★   ‘बुद्ध र कमल’ चित्रकला प्रदर्शनी

च्याम्पियन्स लिगको सेमिफाइनल समिकरण पूरा, कुन–कुन टिम पुगे ?काठमाडौँ । च्याम्पियन्स लिगको सेमिफाइनलमा स्थान बनाउने चारै टोलीको टुंगो लागेको छ । गएराति भएका दुई खेलको पनि नतिजा आएपछि सेमिफाइनल खेल्ने चार टोलीको टुंगो लागेको हो ।

फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्मेन (पिएसजी), जर्मन क्लब बोरुसिया डर्टमण्ड, स्पेनिस क्लब रियल मड्रिड र जर्मन क्लब बायर्न म्युनिखले सेमिफाइनलमा स्थान बनाए ।

क्वाटरफाइनलमा पिएसजीले बार्सिलोनालाई ६–४ को एग्रिगेटमा, डर्टमण्डले एट्लेटिको मड्रिडलाई ५–४, रियल मड्रिडले म्यान्चेस्टर सिटीलाई पेनाल्टीमा ४–३ ले हराउँदै तथा बायर्नले आर्सनललाई ३–२ को एग्रिगेटमा पछि पार्दै सेमिफाइनलमा स्थान बनाएका हुन् ।

अब सेमिफाइनलमा पिएसजी र डर्टमण्ड तथा रियल र बायर्न भिड्नेछन् । सेमिफाइनलमा खेलहरु मे ७ मा हुनेछन् ।