• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो ★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी ★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी

राजदूत शर्माको आयो एग्रिमोकाठमाडौँ । भारतका लागि राजदूतमा सिफारिस भएका डा शङ्कर शर्माको एग्रिमो आएको छ । शर्माको नाममा सहमति जनाउँदै भारतको विदेश मन्त्रालयले परराष्ट्र मन्त्रालयलाई एग्रिमो पठाएको हो । एग्रिमो प्राप्त भएसँगै शर्मालाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नियुक्त गर्ने र भारत जान मार्ग प्रशस्त भएको छ ।

भारतका लागि राजदूतमा सिफारिस भएका शर्माको नाम गत कात्तिक ११ गते संसदीय समितिले अनुमोदन गरेको थियो । संसदीय समितिले अनुमोदन गरेसँगै उनको नाम एग्रिमोका लागि भारतलाई पत्र पठाइएको थियो । उनीसँगै राजदूतमा सिफारिस भएका ज्ञानचन्द्र आचार्य बेलायत र श्रीधर खत्री अमेरिकाका लागि नियुक्त भइसकेका छन् ।