• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनकी विशेष सहायक लाउबाचरद्वारा शिष्टाचार भेट ★   इन्टरपोलको महासभामा सहभागी भई प्रहरी महानिरीक्षक स्वदेश फिर्ता ★   जलवायु परिवर्तन र वायु प्रदूषणको विनाशकारी चक्र तोड्न काठमाडौँसहित विश्वका ८ ठूला सहर प्रमुखहरुको प्रतिबद्धता ★   हरमनप्रीत कौरले धोनी–कोहली जस्ता दिग्गजहरूलाई पछि पारिन् ★   सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबार ★   एमालेको सङ्कल्प यात्रा पर्वतमा ★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो

माओवादी लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्षमा बरालकाठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)को लुम्बिनी प्रदेश समितिको प्रथ पुर्ण बैठकबाट सुदर्शन बरालको अध्यक्षतामा कमिटी गठन गरिएको छ । 

अध्यक्षमा बरालसहित पदाधिकारीहरु सर्वसम्मत निर्वाचित गरिएको माओवादी नेता रन्जित तामाङले जानकारी दिए । 

उनका अनुसार उपाध्यक्षमा दुर्गा थारु, लुमाकान्त न्यौपाने, वीर बहादुर घर्ती चयन भएका छन् । यस्तै, सचिवमा कृष्ण अधिकारी चयन भएका छन् भने सह–सचिवमा अकल बहादुर बम, काँशिराम यादव पार्वती बि.क. सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यसैगरी, कोषाध्यक्षमा निर्दोष अलि चयन भएको तामाङले जानकारी दिए ।