• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एसिया कप खेलेर फर्कियो महिला टोली ★   दूरदराजका जनतामा पुग्नेगरी वैकल्पिक ऊर्जालाई प्रवर्द्धन गर्नुपर्छ: ऊर्जामन्त्री ★   धानबालीमा फेद कुहिने समस्या ★   चीनबाट आयात भएका सामग्री बोकेका कन्टेनर टिमुरेमै रोकिए ★   म्याग्दीका पाँचवटा रणनीतिक सडकमा कालेपत्र ★   हामी बिरुद्ध षड्यन्त्रका तानाबाना बुनिँदैछन्: अध्यक्ष नेपाल ★   विमान दुर्घटनाबारे गहन अध्ययन गर्न र मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसँग नेकपा एसको माग ★   सडक स्तरोन्नति सुरु भएसँगै कोदारवासी खुसी ★   डेङ्गीका बिरामी बढेपछि सङ्खुवासभाका अस्पतालमा शय्या अभाव ★   राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको केन्द्रिय समितिको बैठक जारी

चुनावका कारण आईपीएलका २१ खेलका मात्रै तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमै धोनी र विराट भिड्नेएजेन्सी । इन्डियन प्रिमियर लिग–२०२४ को २१ खेलको तालिका बिहीबार सार्वजनिक गरिएको छ । आमनिर्वाचनका कारण यस सिजनको पूर्ण तालिका सार्वजनिक भएको छैन । दोस्रो चरणको निर्वाचनको कार्यतालिका लोकसभा निर्वाचनको मिति घोषणापछि सार्वजनिक हुनेछ ।

यस सिजनको पहिलो खेल मार्च २२ मा डिफेन्डिङ च्याम्पियन चेन्नई सुपर किंग्स र रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोरबीच चेपौक स्टेडियममा हुनेछ । पहिलो चरणमा मार्च २२ देखि अप्रिल ७ सम्मको कार्यतालिका घोषणा गरिएको छ । यस अवधिमन १७ दिनमा २१ खेलहरू खेलिनेछन्, जसमा ४ डबल हेडरहरू (एक दिनमा दुई खेलहरू) समावेश हुनेछन् ।

चेन्नईले नवौं पटक आईपीएलको कुनै पनि सिजनको पहिलो खेल खेल्नेछ । टोलीले यसअघि ८ पटक यस्तो गरिसकेको छ । चेन्नईले अहिलेसम्म १० फाइनल खेलेको छ, ५ उपाधि जितेको छ ।

आईपीएलको गत सिजनको उपाधि महेन्द्र सिंह धोनीको कप्तानीमा चेन्नई सुपर किंग्सले जितेको थियो । अहमदाबादमा भएको फाइनल खेलमा टोलीले गुजरात टाइटन्सलाई ५ विकेटले पराजित गरेको थियो । यस प्रतियोगितामा चेन्नई र मुम्बईले ५र५ उपाधि जितेका छन् ।