• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

ग्रानडासँग बराबरीमा रोकियो बार्सिलोनाकाठमाडौँ । स्पेनिस फुटबल लिग ला लिगा अन्तर्गत बार्सिलोनाले बराबरी खेलेको छ । गएराति भएको खेलमा बार्सिलोनाले ग्रानडासँग ३–३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको हो ।

खेलको १४ औं मिनेटमा लामिने यामलले गोल गर्दै घरेलु टोली बार्सिलोनालाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । ४३ औं मिनेटमा रिकार्ड सान्चेजले गोल गर्दै ग्रानडालाई १–१ को बराबरीमा ल्याए ।

६० औं मिनेटमा फाकुन्डो पेलेस्त्रीले गोल गर्दै ग्रानडालाई २–१ ले अघि बढाए । ६३ औं मिनेटमा रोबर्ट लेवान्डोस्कीले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई २–२ को बराबरीमा ल्याए । यता, ६६ औं मिनेटमा इग्नासी मिक्वेलले गोल गर्दै ग्रानडालाई ३–२ गोलले अघि बढाए ।

८० औं मिनेटमा व्यक्तिगत दोस्रो तथा टोलीका लागि तेस्रो गोल गर्दै यामलले बार्सिलोनालाई ३–३ को बरबरीमा ल्याएर हारबाट जोगाए । बार्सिलोना २४ खेलबाट ५१ अंकका साथ तालिकाको तेस्रो स्थानमा रहँदा ग्रानडा १३ अंकका साथ १९ औं स्थानमा छ ।