• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

म्यान्चेस्टर युनाइटेडले एस्टन भिल्लालाई हरायोकाठमाडौँ । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत म्यान्चेस्टर युनाइटेडले जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाइटेडले एस्टन भिल्लालाई २–१ गोलले पराजित गरेको हो ।

एस्टन भिल्लाको घरेलु मैदान भिल्ला पार्कमा भएको खेलमा १७ औं मिनेटमा रासमस होलन्डले गोलबाट युनाइटेडले अग्रता लिएको थियो । ६७ औं मिनेटमा डुगलास लुइजले गोल गर्दै भिल्लालाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए ।

यता, ८६ औं मिनेटमा स्कट म्याकटोमीनेले गोल गर्दै युनाइटेडलाई जित दिलाए । यो नतिजासँगै एस्टन भिल्ला २४ खेलबाट ४६ अंकका साथ तालिकाको पाँचौं स्थानमा छ । युनाइटेड ४१ अंकका साथ छैटौं स्थानमा छ ।