• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सन्दीपले जेलबाहिर बसेर पुनरावेदनको मुद्दा लड्न पाउने ★   राप्रपा नेपालले चैत १ गते काठमाडौंमा वृहत जनप्रदर्शन गर्ने ★   त्रिभुवन विश्वविद्यालयको उपकुलपतिमा प्राडा बराल नियुक्त ★   काठमाडौँमा विमान अवतरण हुन सकेनन्, एक भारतीय विमान लखनउ डाइभर्ट ★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज ★   बार्सिलोनाका पूर्व खेलाडी आल्भेस बलात्कारको मुद्धामा दोषी ठहर

म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायोएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यान्चेस्टर युनाइटेडले जित निकालेको छ । बिहीबार बिहान सम्पन्न खेलमा युनाइटेडले चेल्सीलाई २–१ गोलले पराजित गरेको हो ।

घरेलु मैदान स्टाम्फोर्ड ब्रिजमा युनाइटेडलाई जित दिलाउन दुबै गोल स्कट एमसीटोमीनेले गरे । उनले १९ र ६९ औं मिनेटमा गोल गरेका हुन् । चेल्सीका कोल पाल्मेरले ४५ औं मिनेटमा गोल गरेपनि उनको गोल सान्त्वना गोल बन्यो ।

यो नतिजापछि युनाइटेड १५ खेलबाट २७ अंकका साथ तालिकाको छैटौं स्थानमा छ भने चेल्सी समान खेलबाट १९ अंकका साथ १० औं स्थानमा छ ।