• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भुटानी शरणार्थी प्रकरणः पूर्वगृहमन्त्री खाणलाई छाड्न अस्वीकार ★   टेकनाथ रिजाललाई १५ लाख धरौटीमा छाड्न अदालतको आदेश ★   नेपालको राजनीतिमा विदेशी शक्तिको चलखेल बढ्यो: मन्त्री लिम्बू ★   पूर्वगृहमन्त्री खाँणका स्वकीय सचिव केसीलाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   टेकनाथ रिजाललाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   शरणार्थी प्रकरणः टोपबहादुरलाई छाड्न अस्वीकार ★   संसदीय खुलापन कार्ययोजना बनाउने जिम्मा फिल्म निर्माण कम्पनीलाई: कार्ययोजनाबारे कुनै जानकारी छैन- संसद सचिवालय ★   केपी ओली कप क्रिकेटको उपाधि मधेश प्रदेशलाई ★   केपी ओली कपको उपाधि मधेशलाई, आर्मी ११ रनले पराजित ★   राजसंस्था,हिन्दुराष्ट्र र संघीयता नचाहाने बिच मोर्चा निर्माण गरि नयाँ जनआन्दोलन गरौ: कमल थापा

टंक बुढाथोकी र मेलिना राईको शुभहोस् माया नामक म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)काठमाडौँ । शुभहोस् माया सफलहोस् जिवन नामक म्यूजिक भिडियो आज शुक्रबार एक भव्य समारोहको विच सार्वजनिक भएको छ । यस म्यूजिक भिडियो चलचित्र क्षेत्रका हस्तिहरु तथा वरिष्ठ कलाकारहरु विश्व बस्नेत, शर्मिला मल्ल, प्रकाश अधिकारी, रश्मि भट्ट, विना राउत, वाल कलाकारहरु एआर वुढाथोकी, आदित्यदेव रुपाखेती, आशिषदेव रुपाखेती लगायत अभिनय रहेको र मुख्य भुमिकामा प्रज्वल सुजल गिरी तथा समिक्षा क्षेत्रीले अभिनय गर्नुभएको छ । 

टंक बुढाथोकी र मेलिना राईको स्वरमा  रहेको यस गितमा संगित टंक बुढाथोकी र शव्द वेदेन्द्र ढकालको रहेको छ । गोविन्द राईकोे कोरियोग्राफी  रहेको यस म्यूजिक भिडियोको छायाँकन मुकेश हुमागाईले गर्नुभएको छ भने निर्देशन चर्चित निर्देशक कृष्णदेव रुपाखेतीले गर्नुभएको भिडियोको सम्पादन विनोद बमले गर्नुभएको छ ।

वसुन्धरा स्थित पानश  व्याङ्केटमा विवाहको रेसिप्सन समारोह देखाई दृष्याङ्कन गरिएको यस म्यूजिक भिडियोमा १५० जना अतिथीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । हिन्दू संकार अनुसार गरिने विवाहका सम्पूर्ण विधी तथा प्रकृयाहरु समावेश यस म्यूजिक भिडियो एक ऐतिहासिक तथा कालजयी दस्तावेज हुनुका साथै सम्पूर्ण श्रोता तथा दर्शकहरुको मनजित्न सफलहुने विषयमा आपूmहरु ढुक्क भएको गायक टंक बुढाथोकी, गितकार तथा निर्माता वेदेन्द्र ढकाल तथा निर्देशक कृष्णदेव रुपाखेतीले वताउनु भएको छ । यस म्यूजिक भिडियो सफलताको लागि स्तम्भकारको तर्पm बाट  निर्माता, निर्देशक, गितकार तथा सम्पूर्ण कलाकारहरुमा हार्दिक वधाई तथा सुभकामना ।