• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा ★   सार्वभौम सत्ता, स्वाधिनता, स्वतन्त्रता र भौगोलिक अखण्डतालाई बचाइराख्नु आजको आवश्यकता: ओली ★   अन्नपूर्ण हिमालको ‘रोयल्टी’ दाबी ★   नेपाल सुपर लिगमा आज विरगञ्ज युनाइटेड एफसी र एफसी चितवनबीच प्रतिस्पर्धा ★   निर्वाचन आयोगबाट राष्ट्रिय सभा सदस्य निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक

पहिलो हाफमा च्यासलविरुद्ध पुलिसलाई अग्रताकाठमाडौँ। नेपाल पुलिस क्लबले पहिलो हाफमा च्यासल युथ क्लबविरुद्ध १-० गोलको अग्रता लिएको छ। त्रिपुरेश्वस्थित दशरथ रंगशालामा जारी सहिद स्मारक 'ए' डिभिजन लिगको खेलमा पुलिसले च्यासलविरुद्ध अग्रता लिएको हो।

 खेलको ३७ औं मिनेटमा रविशंकर पासवानले गोल गर्दै पुलिसलाई अग्रता दिलाएका हुन् ।

 उनले निरकुमार राईको पासमा गोल गरेका हुन्। पासवानले डिबक्सबाहिरबाट गरेको प्रहार च्यासलको पोस्टमा जाली चुम्न पुग्यो । दुबै टिम गोल गर्न प्रयासरत छन् ।