• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

बार्सिलोनासँग रियल मड्रिडको लज्जास्पद हारएजेन्सी । मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलमा बार्सिलोनाले सहज जित निकालेको छ ।

नेपाली समयानुसार आइतबार बिहान भएको खेलमा बार्सिलोनाले चीर प्रतिद्वन्द्वी रियल मड्रिडलाई ३–० गोलले पराजित गरेको हो ।

अमेरिकाको टेक्सासमा भएको खेलमा १५ औं मिनेटमा ओस्मान डेम्बेलेले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । ८५ औं मिनेटमा फेर्मिन लोपेज मार्टिनले तथा ९०+१ मिनेटमा फेरान टोरेसले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई जित दिलाए ।

स्पेनिस ला लिगा अगस्ट ११ देखि सुरु हुँदैछ । ला लिगा अघि क्लबहरु मैत्रीपूर्ण फुटबल खेल्न विभिन्न देशहरुको भ्रमण गरिरहेका छन् ।