• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

स्वीडेनद्वारा दक्षिण अफ्रिका पराजितएजेन्सी । फिफा महिला विश्वकप अन्तर्गत स्वीडेनले विजयी सुरुवात गरेको छ । आइतबार न्यूजिल्याण्डको वेलिङ्टन स्टेडियममा सम्पन्न समूह चरणको खेलमा स्वीडेनले दक्षिण अफ्रिकालाई २–० गोलले पराजित गरेको हो ।

स्वीडेनलाई जित दिलाउन खेलको ६५ औं मिनेटमा फ्रिडोलिना रोल्फोले तथा ९० औं मिनेटमा अमान्डा इलेस्टेड्टले गोल गरे ।

जितसँगै समूह जी मा रहेको स्वीडेनले महत्वपूर्ण ३ अंक जोडेको छ । यता, दक्षिण अफ्रिकाले भने हारबाट विश्वकपको सुरुवात गरेको छ ।