• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु

अमिताभ बच्चन अभिनित ‘उचाईं’ को प्रदर्शन नोभेम्बर ११ मा हुनेबलिउडका अभिनेता अमिताभ बच्चनले अभिनय गरेको हिन्दी कथानक पारिवारिक मनोरंजनात्मक चलचित्र ‘उचाईं’ आगामी नोभेम्बर ११ (कार्तिक २५ गते) मा रिलिज हुने समाचार एजेन्सी एएनआईले जनाएको छ । यो चलचित्रको छायाँकन नेपालमा पनि भएको थियो ।

यो चलचित्रको निर्देशन सूरज बर्जात्यले गरेका हुन् । राजश्री प्रोडक्सनले यस चलचित्रमा अमिताभ बच्चन, अनुपम खेर, बोमन इरानी, नीना गुप्ता, सारिका, परिनिती चोपरा लगायतका कलाकारले अभिनय गरेका र चलचित्र निकै उत्कृष्ट बनेको जनाएको छ । यसमा वरिष्ट कलाकार डेनी डेन्जोङ्पा पनि छन् ।

यो चलचित्र सन् २०२१ को अक्टोबरमा नेपालबाट छायाँकन शुरु गरिएको थियो । सन् २०२२ को अप्रिलमा अनुपम खेरले इन्स्टाग्राममा चलचित्र निर्माण पूरा भएको बताएका थिए ।

सूरज बर्जात्यले यसअघि सन् २०१५ मा निकै लोकप्रिय चलचित्र ‘प्रेम रतन धन पायो’ को निर्देशन गरेका थिए जसमा सल्मान खान, सोनम कपूर र अनुपम खेरको मुख्य भूमिका थियो ।