• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु ★   काठमाडौँको फोहोर उठाउन नसक्नु लज्जास्पदः विश्वप्रकाश शर्मा ★   निर्वाचनमा दलितको प्रतिनिधित्व सुनिश्चित गर्ने प्रतिबद्धता

मुद्रा कोषका प्रतिनिधिसँग गभर्नर अधिकारीको भेटकाठमाडौंः नेपाल भ्रमणमा रहेकी अन्तर्राष्ट्रिय मुद्रा कोष (आइएमएफ) की कानुन विभागका तर्फबाट नेपाल मिसन प्रमुख चिया यी टानले नेपाल राष्ट्र बैंकका गभर्नर महाप्रसाद अधिकारीसँग भेटवार्ता गर्नु भएको छ ।

बैंकका अनुसार वित्तीय प्रणालीका लागि कानुनी पूर्वाधारको सबलीकरणका लागि प्राविधिक सहयोग गर्ने विषयमा छलफल केन्द्रित भएको थियो ।

नेपालको वित्तीय प्रणालीमा सुधारका लागि आइएमएफले नेपाल सरकार र राष्ट्र बैंकलाई निरन्तर आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग गरिरहेको छ ।