• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै ★   पार्टीका नाममा चलाइएका नक्कली सामाजिक सञ्जाललाई एमालेले कारबाही गराउने ★   मलङ्गवामा कर्फ्यु आदेश

आर्सनलले एस्टन भिल्लालाई हरायोएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत आर्सनलले जित निकालेको छ । शनिबार राति सम्पन्न खेलमा आर्सनलले एस्टन भिल्लालाई उसकै मैदानमा १-० गोलले पराजित गरेको हो । 

आर्सनललाई जित दिलाउन एकमात्र निर्णायक गोल खेलको ३० औं मिनेटमा बुकायो साकाले गरे । 

जितसँगै आर्सनल २८ खेलबाट ५४ अंकसहित तालिकाको चौंथो स्थानमा रहेको छ । पराजित एस्टन भिल्ला २९ खेलबाट ३६ अंकसहित नवौं स्थानमा छ ।