• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी ★   गठबन्धन राष्ट्रिय आवश्यकता : वरिष्ठ नेता पौडेल ★   आफ्ना जनप्रतिनिधिलाई एक साताभित्र सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गर्न नेकपा एसको सर्कुलर ★   करोडको गाडी चढेर जनताको समस्या देखिदैँन : नवनिर्वाचित प्रमुख साम्पाङ ★   जनस्तरमा कांग्रेसको लोकप्रियता बढ्यो : महामन्त्री थापा

काठमाडौंको गोकर्णेश्वर नगरपालिकामा वडा नम्बर १ मा नेकपा एमालेको प्यानल बिजयीकाठमाडौं । काठमाडौंको गोकर्णेश्वर नगरपालिकामा वडा नम्बर १ मा नेकपा एमालेको प्यानल बिजयी भएको छ । एमालेका वडाध्यक्षका उम्मेदवार द्धारिकालाल श्रेष्ठको प्यानललै निर्वाचित भएको छ ।

उहाँले १ हजार १ सय १७ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । उहाँका निकटतम् प्रतिद्धन्दी नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवारले ६३८ मत मात्र ल्याउनुभएको छ । नगरपालिकाको मेयरमा पनि नेकपा एमालेकै उद्धव विष्टले अग्रता लिनुभएको छ । उहाँले ८५४ मत पाउनुभएको छ । यस्तै नेपाली काँग्रेसका दीपक रिसालले ८२४ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

उपप्रमुखमा पनि एमालेकी सान्नानी लामाले ९३५ मतका साथ अग्रता लिनुभएको छ भने काँग्रेसकी शान्ति नेपालले जम्मा ६९८ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।