• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै ★   पार्टीका नाममा चलाइएका नक्कली सामाजिक सञ्जाललाई एमालेले कारबाही गराउने ★   मलङ्गवामा कर्फ्यु आदेश

१९ वर्षीय केटाको ३२ वर्षीय केटी प्रेमिका, दुबैको प्रेम उदाहरणीयएजेन्सी । अमेरिकाकी सेसी क्यासी आफूभन्दा १३ वर्ष कान्छो केटासँग प्रेममा छिन् । सेसी क्यासी ३२ वर्षकी छिन् र उनको प्रेमी ब्लेक १९ वर्षका छन् । 

यी दुबै प्रेमीलाई जनताले आलोचना समेत गर्दै आएका छन् । मानिसहरूले सेसी क्यासीको कद र उनको पेशाको कारण आलोचना गर्छन्। 

तपाईलाई यो थाहा पाउँदा छक्क पर्नुहुनेछ कि ३२ वर्षीया सेसीको उचाई २ फिट १० इन्च मात्र छ तर उनको प्रेमीको उचाई ५ ​​फिट ७ इन्च छ ।

सेसी क्यासी बारमा काम गर्छिन् ।  तर, मानिसहरूले सेसीलाई १३ वर्ष कान्छी ब्लेकलाई आफ्नो प्रेमी बनाएकोमा ट्रोल गरिरहेका छन् । सामाजिक सञ्जालमा मानिसहरूले सेसी विरुद्ध घृणाले भरिएका टिप्पणीहरू गर्छन् । 

तर सेसी र ब्लेकलाई त्यसको कुनै आपत्ति छैन र दुबै एकअर्काको साथमा उभिन्छन् । सेसी र ब्लेक एकअर्कालाई धेरै माया गर्छन् । ब्लेक आफूभन्दा १३ वर्ष जेठी सेसीसँग बिहे गर्न चाहन्छन् ।

ब्लेक भन्छन् कि सेसी क्यासीको हृदय नरम छ र उनको लागि ठूलो कुरा यो हो कि उनी सधैं खुसी हुन्छन् । ब्लेकले सेसीको उचाइ वा उमेरको वास्ता नगरेको बताए । तर अर्कोतर्फ, सेसी भन्छिन् कि उनी ब्लेकलाई धेरै माया गर्छिन् । ब्लेकले उनको विशेष ख्याल राख्ने उनी बताउँछिन् । सेसी र ब्लेकको भेट फेसबुकमा भएको थियो । एक महिना डेटिङ गरेपछि दुवैले सँगै बस्ने निर्णय गरे र एक वर्षदेखि दुवै सँगै बस्दै आएका छन् ।

एक मिडिया रिपोर्टका अनुसार सेसी कार्टिलेज–हेयर हाइपरप्लासियाबाट पीडित छन् । चिकित्सकहरुका अनुसार यस्तो अवस्थामा हड्डीको लम्बाइ बढ्दैन, जसका कारण मानिसको उचाइ बढ्दैन । त्यसैले सेसीको उचाइ सामान्यभन्दा निकै कम छ । तर सेसीले यसलाई आफ्नो कमजोरी बन्न दिएकी छैनन् ।