• २२ असार २०७९, बुधबार
  •      Wed Jul 6 2022
Logo

प्राइडे रिलिजमा ‘सरी ल’ र ‘एउटा साथी’, मोफसलमा टुल्के पनिफ्राईडे रिलिज अन्तर्गत यो शुक्रवारदेखि राजधानीमा दुई चलचित्र र मोफसलमा तीन चलचित्र एक आपसमा भिड्ने भएका छन् । राजधानीमा ऋषि लामिछाने निर्देशित चलचित्र ‘सरी ल’ र लक्ष्मण सुवेदी निर्देशित चलचित्र एउटा साथीबिच प्रतिष्पर्दा हुने भएको छ भने केही दर्शक अघिल्लो शुक्रबार प्रदर्शन भएको चलचित्र टलकजंग भर्सेज टुल्केले पनि तान्न सक्ने देखिएको छ ।

त्यस्तै मोफसलमा भने यो शुक्रबार तीन चलचित्र एकसाथ प्रदर्शनमा आएका छन् । निश्चल बस्नेत निर्देशित ‘टलकजंग भर्सेज टुल्के’ मोफसलमा आजै सरी ल र एउटा साथीसँगै रिलिज भएको हो । चलचित्र सरी ल मा फेसवुकले स्थापित गरेको युवा र युवती बीचको प्रेम र आफ्नो मनले आँट्न नसक्दा दोहोरो प्रेममा उत्पन्न हुने दुर्घटनाको परिवेशलाई उठाईएको छ । युवा पुस्तालाई लक्षित गरेर बनाइएको यो चलचित्रमा सुवास थापा ,राजन खतिवडा, अनिता आचार्य र मार्टिन खानको मुख्य भूमिका रहेको छ ।

त्यस्तै पारिवारिक प्रेमकथामा आधारित भनिएको एउटा साथीमा सालोन बस्नेत, रिस्ता बस्नेत, करिष्मा श्रेष्ठ, नारायण पुरी लगायतका कलाकारले मुख्य भुमिका निर्वाह गरेका छन् । ‘टलकजंग भर्सेज टुल्के’मा भने दयाहाङ राई, खगेन्द्र लामिछाने, ऋचा शर्मा, शुसांक मैनाली लगायतको अभिनय रहेको छ ।