• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   सुकुम्बासी बस्तीमा राज्य पक्षबाट नै डोजर आतंक फैल्याउने काम भयोः ओली ★   सुनसरी ४ मा सञ्चारमन्त्री कार्कीको अग्रता, एमालेका कुसियत भन्दा १३६ मतले अघि ★   सत्तारुढ गठबन्धनलाई अगाडी बढाउने पक्षमा नेकपा एस ★   कोहलपुर-सुर्खेत प्रसारण लाइन निर्माणको बाटो खुल्यो ★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल

प्राइडे रिलिजमा ‘सरी ल’ र ‘एउटा साथी’, मोफसलमा टुल्के पनिफ्राईडे रिलिज अन्तर्गत यो शुक्रवारदेखि राजधानीमा दुई चलचित्र र मोफसलमा तीन चलचित्र एक आपसमा भिड्ने भएका छन् । राजधानीमा ऋषि लामिछाने निर्देशित चलचित्र ‘सरी ल’ र लक्ष्मण सुवेदी निर्देशित चलचित्र एउटा साथीबिच प्रतिष्पर्दा हुने भएको छ भने केही दर्शक अघिल्लो शुक्रबार प्रदर्शन भएको चलचित्र टलकजंग भर्सेज टुल्केले पनि तान्न सक्ने देखिएको छ ।

त्यस्तै मोफसलमा भने यो शुक्रबार तीन चलचित्र एकसाथ प्रदर्शनमा आएका छन् । निश्चल बस्नेत निर्देशित ‘टलकजंग भर्सेज टुल्के’ मोफसलमा आजै सरी ल र एउटा साथीसँगै रिलिज भएको हो । चलचित्र सरी ल मा फेसवुकले स्थापित गरेको युवा र युवती बीचको प्रेम र आफ्नो मनले आँट्न नसक्दा दोहोरो प्रेममा उत्पन्न हुने दुर्घटनाको परिवेशलाई उठाईएको छ । युवा पुस्तालाई लक्षित गरेर बनाइएको यो चलचित्रमा सुवास थापा ,राजन खतिवडा, अनिता आचार्य र मार्टिन खानको मुख्य भूमिका रहेको छ ।

त्यस्तै पारिवारिक प्रेमकथामा आधारित भनिएको एउटा साथीमा सालोन बस्नेत, रिस्ता बस्नेत, करिष्मा श्रेष्ठ, नारायण पुरी लगायतका कलाकारले मुख्य भुमिका निर्वाह गरेका छन् । ‘टलकजंग भर्सेज टुल्के’मा भने दयाहाङ राई, खगेन्द्र लामिछाने, ऋचा शर्मा, शुसांक मैनाली लगायतको अभिनय रहेको छ ।