• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल ★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त ★   पहिलो जितको खोजीमा आयोजक कतार, अमेरिकालाई इरानको चुनौति

संजय दत्तको जिवनीमा बन्ने चलचित्रमा रणवीर हिरोअभिनेता संजय दत्तको जीवनीमा चलचित्र निर्माण हुने भएको छ । संजयको जीवन कथा २५ दिन लगाएर सिुनेपछि राजकुमार हिरानी संजयको जीवनीमा चलचित्र निर्देशन गर्न राजी भएका थिए ।

रणवीर कपूरले अभिनय गर्ने भनिएको संजयको बायोपिक चलचित्रका बारेमा निर्देशक हिरानीले भन्छन् ‘संजयको कथामा कुनै काल्पनिक घटना राखिने छैन । उनको जीवनमा घटेका राम्रा नराम्रा घटनालाई घटबढ नगरी चलचित्रमा प्रस्तुत गरिने छ । दर्शकले साँचो कुरा मात्र देख्न पाउने छन् ‘।

हिरानीले संजयको कथा तीन भागमा देखाईने बताए । पहिलो भागमा बाल्यकाल, चलचित्र क्षेत्रको प्रवेश र लागुपदार्थ दुर्व्यासनीको कथा देखाईने छ भने दोस्रो भागमा उनको चलचित्र जीवनको सफल यात्रा, जीवनमा आएका उतारचढाव र प्रेम अनि विवाहका प्रसँग देखाईने छ । यस्तै तेस्रो भागमा जेल जीवनसँगै मान्यतासँगको बिहेको कथा हुनेछ ।

बलिउडमा फरक शैलीका चलचित्र बनाउने चलचित्रकर्मीको रूपमा परिचित हिरानीले पहिलो पटक निर्देशन गरेको चलचित्र मुन्ना भाइ एमबिबिएस हो जसको मुख्य पात्र संजय दत्त नै थिए । यस्तै उनको दोस्रो चलचित्र लगे रहो मुन्ना भाइमा पनि संजय नै मुख्य अभिनेता थिए भने उनको पछिल्लो चलचित्र पीकेमा पनि संजय छुटेका छैनन् ।