• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध ★   ब्यस्त शहरमा मस्त गोधुली साँझ (फोटोफिचर) ★   बाग्मतीका मुख्यमन्त्री राजेन्द्र पाण्डे राजीनामा दिन तयार

शाहरुखलाई आफ्नै घरभित्र जान दिएनन् गार्डलेबलीउड बादशाह शाहरुख खान यतिबेला चलचित्र फैनको शुटिङमा ब्यास्थ छन् । चलचित्रको शुटिङ पनि उनकै घरको आसपासमा भैरहेको छ । तर यतिनै बेला आफ्नो घरभित्र पस्न खोज्दा उनलाई गार्डले रोकेपछि शुटिङ हेर्न पुगेका सबै आचर्यमा परे ।

शाहरुखले निकै प्रयास गर्दा पनि आफ्नै घरभित्र पस्न सकेका थिएनन् । अन्तत थाहा भयो कि त्यो सिन पनि चलचित्रको क्यामेराले कैद गरिरहेको रहेछ । अर्थात् शुटिङकै क्रममा शाहरुखलाई गार्डले रोक्ने सिनको छायाँकन भैरहेको रहेछ ।

चलचित्र फैनमा शाहरुखको दोहोरो चूमिकामा देखिदै छन् । चलचित्रमा उनी एक बलीउड सुपरस्टार र अर्को उसैको फ्यानको भूमिकामा देखिदै छन् । त्यो सिन पनि उनी फ्यान भएर सुपरस्टारको घरभित्र छिर्ने प्रयास गर्दाको थियो ।

मनीष शर्माको निर्देशनमा तयार हुँदै गरेको यो चलचित्रलाई आदित्य चोपडाले लगानी गरेका छन् । यशराज फिल्मको ब्यानरमा निर्मित यो चलचित्र १४ अगष्ट २०१५ मा रिलिज हुने छ ।