• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

छोरीले मेरा चलचित्रहरु मन पराउदिन -काजोलकाजोल देभगन अभिनित अभिकाँश चलचित्रहरुले बलीउडमा सफलता हात पारेका छन् । काजोल र शाहरुख खान अभिनित चलचित्र दिल वाले दुल्हनिया ले जाइगेलेत मराठा सिनेमा घरबाट प्रदर्शनको एक हजार हप्ता पार गरिसकेको छ भने अझै निरन्तर प्रदर्शन भैरहेको छ । चलचित्रमा काजोलको अभिनयले तत्कालिन अबस्थामा धेरैलाई मन्त्रमुग्द बनाउने गर्दथ्यो । चलचित्र क्षेत्रबाटै प्रसस्थ नाम र दाम कमाउन सफल यीनै नायीकाकी छोरी न्यासाले भने आफ्नी आमाको चलचित्र मन पराउदिनन् ।

काजोलका अनुसार उनकी छोरी आमाको अभिनय रहेको चलचित्र भन्दा बाबु अजय देभगनको अभिनय रहेका चलचित्र मन पराउदछिन् । आफ्ना चलचित्रमा रोनाधोना बढी भएकोले छोरीले रुन्चे मम्मी भनेर जिस्क्याउने गरेको कजोल बताउछिन् । आफ्ना चलचित्र बच्चाहरुले हेर्ने खालका नभएको पनि उनले बताएकी छिन् । अहिले गोलमाल जस्ता चलचित्रमा पनि काम गर्नुपर्ने रहेछ जस्तो लाग्ने गरेको पनि काजोलले खुलाइन् ।