• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

नेपाल र बंगलादेश सेमिफाइनलमाकाठमाडौँ, भदौ ५ । साफ यु–१९ च्याम्पियनसिप फुटबलअन्तर्गत् शनिबार भएको खेलमा बंगलादेशले भुटानलाई २–० ले हराएको छ । हारसँगै भूटान प्रतियोगिताको समूहचरणबाटै बाहिरिएको छ ।

भुटानको लगातार दोस्रो हारले नेपाल र बंगलादेश भने समूह ’ए’बाट एक खेल अगावै सेमिफाइनलमा पुगेका छन् । नेपाल र बंगालादेशको समान ३÷३ अंक छ । दुवैको गोल अन्तर पनि समान रहेको छ । यसअघि, उद्घाटन खेलमा भूटान नेपालसँग ३–० ले पराजित भएको थियो ।

तस्वीरः एन्फा ।

सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्स मैदानमा भएको खेलमा बंगलादेशका लागि रोहित सरकारले ४१औँ मिनेटमा पहिलो गोल गरे । दोस्रो गोल मनाफ रब्बीले ४३औँ मिनेटमा गरे । पहिलो हाफमा २–० ले अग्रता लिएको बंगलादेशले दोस्रो हाफमा गोल गर्न सकेन ।

समूहको विजेता भने आगामी सोमबार नेपाल र बंगलादेशबीच हुने खेलले निर्धारण गर्छ ।

आइतबार भारत र अफगानिस्तानबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । अफगानिस्तानले यसअघि शुक्रबार भएको खेलमा माल्दिभ्सलाई ३–१ ले पराजित गरेको छ भने भारतको यो पहिलो खेल हुनेछ ।