• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

काठमाडौं ४ बाट को को छानिए कांग्रेस महाधिवेशन प्रतिनिधि ?काठमाडौं । नेपाली कांग्रेस काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ बाट महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु छानिएका छन् । निर्वाचनबाट २५ जना प्रतिनिधिहरु छानिएका हुन् । 

सांसद दिव्यमणी राजभण्डारी, राजु थापा, न्हुच्छेनारायण श्रेष्ठ, रामकाजी श्रेष्ठ, राजु श्रेष्ठ, विनोद चालिसे, भोलानाथ लामिछाने, अच्युत पौडेल र श्रीराम लामिछाने महाधिवेशन प्रतिनिधि चुनिनु भएको छ । 

त्यस्तै मनोज वैद्य, अरुण सिंह बस्नेत, सत्यमान लामा, विनोदबाबु प्रधान, रामकृष्ण केसी, रिता बुढाथोकी, कल्पना मल्ल ठकुरी, मिना पराजुली, नर्भदा पोखरेल, ईन्दिरा सिंह श्रेष्ठ, राजु परियार र गणेशकुमार कोइराला रहनु भएको छ । 

ध्रुबप्रसाद पौडेल, शशी रिमाल, राधा घले र सुशील नाहाता पनि महाधिवेशन प्रतिनिधि चुनिएका छन् । 

यो क्षेत्र कांग्रेसका युवा नेता गगनकुमार थापाको निर्वाचन क्षेत्र पनि हो ।