• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

फेरि विवादमा आए कपिल शर्मा, ‘द कश्मीर फाइल्स’को प्रमोशन गर्न अस्वीकारएजेन्सी । करोडौंको मुहारमा मुस्कान ल्याउने कमेडी किंग कपिल शर्मासँग फ्यानहरू आक्रोशित बन्दै ट्विटरमा कपिलको आलोचना गरिरहेका छन् ।

 ‘द कपिल शर्मा शो’ ट्विटरमा निकै ट्रोल भइरहेको छ । मानिसहरूले कपिलको शो बहिष्कार गर्न माग गरिरहेका छन्।

यस्तो छ घटनाक्रम…
विवेक अग्निहोत्रीको फिल्म ‘द कश्मीर फाइल्स’ ट्रेलर सार्वजनिक भएदेखि नै चर्चामा छ । फिल्ममा कश्मीरी पण्डितहरुको संघर्ष देखाइएको छ । जब एक फ्यानले विवेक अग्निहोत्रीलाई आफ्नो फिल्म ‘द कपिल शर्मा शो’ मा प्रमोशन गर्नुपर्छ भनी सोध्दा उनले कपिल शर्माको शोमा को को उपस्थित हुने भन्ने निर्णय आफूले नगर्ने जवाफ दिए । त्यसयता यो मामिलाले उग्र रुप लियो ।

विवेक अग्निहोत्रीले फ्यानको कमेन्टको जवाफ दिँदै कपिलको शोमा को जाने भन्ने निर्णय कपिल र निर्माताले गर्ने बताउँदै आफ्नो फिल्ममा कुनै पनि ठूला स्टार नभएकाले प्रमोशन अस्वीकार गरिएको उनले चिन्ता व्यक्त गरे । 

विवेक अग्निहोत्रीको यो दाबीपछि सामाजिक सञ्जालमा कपिल शर्माको चर्को विरोध भइरहेको छ । कमेडियन कपिल शर्मा ट्विटरमा ट्रोल भइरहेका छन् । यति मात्र होइन, प्रयोगकर्ताहरूले शो बहिष्कार गर्न पनि माग गरिरहेका छन्। निकै ऐतिहासिक र महत्वपूर्ण मुद्दा उठाएको यो फिल्मको प्रमोशन नगर्दा केही मानिसहरु आक्रोशित भएका छन् ।