• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चार संसदीय समितिको बैठक बस्दै ★   आज दिउँसो देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली ★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित

राप्रपा नेपालको महिला संगठनमा कुरुङवाङ चयनकाठमाडौं । राप्रपा नेपालनिकट राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक महिला संगठन नेपालको अध्यक्षमा सुनिता कुरुङवाङ चयन भएकी छन् । 

मंगलबार सुकेधारामा आयोजित घोषणासभामा निवर्तमान अध्यक्ष ममता राईले कुरुङवाङलाई अध्यक्षको पदीय जिम्मेवारी हस्तान्तरण गरेसँगै उनी अध्यक्ष चयन भएकी हुन् । 

राप्रपा नेपालको सम्वर्द्धनवादको दर्शनलाई सशक्त ढंगले अघि बढाउने अध्यक्ष कुरुङवाङले बताइन् ।