• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सुरक्षित मातृत्व सेवा सरकारले थप व्यवस्थित बनाउन जरुरी:सभापति डा.राणा ★   पपुवा न्युगिनीमा पहिरोमा परी करिब १०० जनाको मृत्यु भएको आशङ्का ★   राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडका नवनियुक्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत खनालद्वारा पदभार ग्रहण ★   क्यान्सरको जोखिम पहिचान गर्न स्वास्थ्य शिविर ★   डोजर लगाएपछि बागलुङका ताल सुक्दै ★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला

राप्रपा नेपालको महिला संगठनमा कुरुङवाङ चयनकाठमाडौं । राप्रपा नेपालनिकट राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक महिला संगठन नेपालको अध्यक्षमा सुनिता कुरुङवाङ चयन भएकी छन् । 

मंगलबार सुकेधारामा आयोजित घोषणासभामा निवर्तमान अध्यक्ष ममता राईले कुरुङवाङलाई अध्यक्षको पदीय जिम्मेवारी हस्तान्तरण गरेसँगै उनी अध्यक्ष चयन भएकी हुन् । 

राप्रपा नेपालको सम्वर्द्धनवादको दर्शनलाई सशक्त ढंगले अघि बढाउने अध्यक्ष कुरुङवाङले बताइन् ।