• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एशियाली खेलकुद महाकुम्भ चीनको हाङ्चाओमा शनिबारदेखि ★   शिक्षकका मागका बारेमा कार्यवाहक प्रधानमन्त्री र मन्त्रीहरु छलफलमा ★   शिक्षक आन्दोलन आज तेस्रो दिन पनि जारी, राजधानिको सडक अस्तव्यस्त ★   क्यान निर्वाचन: चतुरबहादुरको प्यानलबाट सचिवमा उठ्दै पारस खड्का ★   आन्दोलनरत शिक्षक र सरकारबीचको वार्ताको समय सर्‍यो ★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव

च्याम्पियन्स लिगः बायर्नको सानदार जित, लिभरपुल हारेपनि क्वाटरफाइनलमाएजेन्सी । रोबर्ट लेवान्डोस्कीको ह्याट्रिकसहित जर्मन क्लब बायर्न म्युनिखले उत्कृष्ट जित निकाल्दै युइएफए च्याम्पियन्स लिगको क्वाटरफाइनलमा स्थान बनाएको छ । 

मंगलबार राति भएको अन्तिम १६ को दोस्रो लेगमा बायर्नले अष्ट्रियन क्लब साल्जवर्गलाई ७–१ को तथा एग्रिगेटमा ८–२ को सानदार जित निकाल्दै च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम आठमा स्थान पक्का गरेको हो । 

पहिलो लेग १–१ गोलको बराबरीमा टुंगिदा बायर्नले दोस्रो लेगमा एकपक्षीय जित निकाल्यो । 

घरेलु मैदान एलियान्ज एरिनामा भएको खेलमा बायर्नलाई जित दिलाउन लेवान्डोस्कीले ह्याट्रिक गरे भने थोमस मुलरले दुई तथा सर्ज जिनाब्री र लेरोए सानेले एक-एक गोल गरे । 

यस्तै मंगलबार राति नै भएको प्रि क्वाटरफाइनलको अर्को खेल अन्तर्गत दोस्रो लेगमा इटालियन क्लब इन्टर मिलानसँग १-० गोलले पराजित भएपनि इंग्लिस क्लब लिभरपुलले समग्र नतिजामा जितसहित क्वाटरफाइनलमा स्थान बनाएको छ । 

लिभरपुलको मैदानमा गएराति भएको खेलमा इन्टरले लिभरपुललाई १-० गोलले हरायो । इन्टरका लागि लौटारो मार्टिनेजले ६१ औं मिनेटमा गोल गरे । ६३ औं मिनेटमा एलेक्सिस सान्चेजले रातो कार्ड खाँदै मैदान बाहिरिएका थिए । 

तर, लिभरपुलले पहिलो लेगमा इन्टरलाई उसकै मैदानमा २-० गोलले पराजित गरेको हुनाले लिभरपुलले एग्रिगेटमा २-१ को नतिजा निकाल्यो ।