• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पुल मर्मत गर्न नेपाल–भारतको झुलाघाट नाका बन्द ★   बाजुरामा भाइरल ज्वरोको कारणले दुई जनाको मृत्यु ★   गैँडा मार्ने मुद्दाका फरार प्रतिवादी २५ वर्षपछि पक्राउ ★   सडक व्यापार व्यवस्थापनका लागि काठमाडौं महानगरपालिकालाई दबाब दिन मिल्दैन: सुनिता डंगोल ★   भोलिबाट इन्द्रजात्रा शुरु हुने, २० जना विदेशी पाहुना आउने ★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   कोशी प्रदेश : मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   सडकमै सुतेर शिक्षकहरुले गरे आन्दोलन– तस्बिरहरु ★   धावक बैकुण्ठ मानन्धरलाई १५ हजार राशीसहितको ‘उज्ज्वल तारा खेल सम्मान-२०८०’ प्रदान गरिने ★   कुलेश्वरमा ७० हजार किलो चिनी भण्डारण गरिएको गोदाम सिल

संखुवासभाको मादीमा बस दुर्घटना, कम्तीमा १० जनाको मृत्यु, उद्धारकार्य जारीकाठमाडौं । संखुवासभाको मादी नगरपालिका वडा नं ६ सातघुम्ती भन्ने स्थानमा बस दुर्घटना हुँदा कम्तीमा १० जनाको मृत्यु भएको छ ।झापाको दमक तर्फ जादै गरेको बस आज बिहान करिब साढे सात बजे दुर्घटना भएको थियो । बसमा चालक सहित १८ यात्रु रहेका थिए ।

बस सडकबाट करिब २०० मिटर तल खसेको प्रहरीले जनाएकाे छ ।  तीन जनालाई घाईते अवस्थामा उद्धार गरिएको छ ।बस टुक्रा टुक्रा भएका कारण उद्धारमा कठिनाई भएको जनाइएको छ । अहिले घटनास्थलमा सुरक्षाकर्मी र स्थानीय बासिन्दा उद्धार कार्यमा जुटेका पत्रकार जीवनाथ खनालले जानकारी दिनुभयो ।

फाेटाे -धूपुले निरौला हेमराज