• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक जारी ★   बजेट अभावमा खानेपानी आयोजना अधुरै ★   ‘पुजार सार्की’को नौलो प्रयोग: जनतामाझ पुगेर गरियो सर्भे, रिलिज अगावै देखाइयो फिल्म ★   ‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्त ★   कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको बिरोध ★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला

संखुवासभाको मादीमा बस दुर्घटना, कम्तीमा १० जनाको मृत्यु, उद्धारकार्य जारीकाठमाडौं । संखुवासभाको मादी नगरपालिका वडा नं ६ सातघुम्ती भन्ने स्थानमा बस दुर्घटना हुँदा कम्तीमा १० जनाको मृत्यु भएको छ ।झापाको दमक तर्फ जादै गरेको बस आज बिहान करिब साढे सात बजे दुर्घटना भएको थियो । बसमा चालक सहित १८ यात्रु रहेका थिए ।

बस सडकबाट करिब २०० मिटर तल खसेको प्रहरीले जनाएकाे छ ।  तीन जनालाई घाईते अवस्थामा उद्धार गरिएको छ ।बस टुक्रा टुक्रा भएका कारण उद्धारमा कठिनाई भएको जनाइएको छ । अहिले घटनास्थलमा सुरक्षाकर्मी र स्थानीय बासिन्दा उद्धार कार्यमा जुटेका पत्रकार जीवनाथ खनालले जानकारी दिनुभयो ।

फाेटाे -धूपुले निरौला हेमराज