• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo

ज्लाटन इब्राहिमोभिचले विराट कोहलीलाई नचिनेपछि…एजेन्सी । अमेरिकी सोशल मिडिया स्टार ड्यारेन जेसन वाटकिन्स जुनियर विराट कोहलीका ठूला फ्यान हुन् र उनी ‘इशो स्पीड’ बाट परिचित छन् ।

यी अमेरिकी स्टारले प्रायः आफ्नो भिडियोमा कोहलीको तारिफ गरेको देखिन्छ र हालसालै उनी स्वीडेनका लिजेण्डरी फुटबलर ज्लाटन इब्राहिमोभिचसँग घुम्न गएका थिए ।

यो यात्राको क्रममा जब स्पीडले इब्राहिमोभिचलाई विराट कोहलीको बारेमा सोधे, उनको अनौठो प्रतिक्रिया भाइरल भएको छ ।

स्पीडले इब्राहिमोभिचलाई विराट कोहलीलाई चिन्नुहुन्छ भनेर सोधे, जसको जवाफमा स्विडेनी फुटबलरले भने, ‘को हो, विराट कोहली ? मैले क्रिकेट हेरेको पनि छैन, कोहलीलाई छोड्नुहोस् । म कसैको अपमान गर्न चाहन्न, तर म गर्छु । ? थाहा छैन उ को हो ?’ अर्कोतर्फ, अमेरिकी सोशल मिडिया स्टारले कोहलीको तारिफ गर्दै भने, ‘विराट महान खेलाडी हुन्, म क्रिकेट हेर्छु र उनी आफ्नो खेलमा माहिर छन् ।’

क्रिकेट खेल पश्चिमी देशहरूमा धेरै लोकप्रिय नभए पनि ब्राजिलका दिग्गज फुटबलर रोनाल्डो नाजारियोले कोहलीलाई चिन्छन् । स्पीडले उनलाई विराट कोहलीको तस्बिर देखाउने बित्तिकै नाजारियोले उनलाई चिने र कोहलीलाई उत्कृष्ट खेलाडी पनि भने । स्पीड भारत र पाकिस्तानबीचको टी–२० विश्वकप खेल हेर्न नासाउ काउन्टी स्टेडियममा आएका थिए, जहाँ उनी टीम इन्डियाको जर्सीमा देखिएका थिए ।