• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री

युरो कपको फाइनलमा पुग्न फ्रान्स र स्पेन भिड्दैकाठमाडौँ । युरो कप २०२४ फुटबल प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनल खेल आज हुँदैछ । फाइनल पुग्नका लागि फ्रान्स र स्पेन भिड्दैछन् ।

दुई टोलीबीचको खेल नेपाली समयानुसार मध्यरातमा १२ः४५ बजे सुरु हुनेछ । क्वाटरफाइनलमा स्पेनले आयोजक जर्मनीलाई २–१ गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा स्थान बनाएको हो ।

यसैगरी फ्रान्सले पोर्चुगललाई पेनाल्टी सुटआउटमा ५–३ गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

दुई टोलीबीच हालसम्म ३६ खेलहरु भएका छन् । जसमा स्पेनले १६ खेल जितेको छ भने फ्रान्सले १३ खेल जितेको छ । ७ खेल बराबरी भएका छन् ।