• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा ★   ‘रेकर्ड ब्रेक’ वर्षापछि विस्थापित परिवार बादल देख्दा पनि तर्सिन्छन् ★   ओलम्पिकमा नेपालको झण्डा स्यान्टु र मनिताले बोक्ने ★   अनररी कन्सुलर कर्पस नेपालको डिनमा चन्द्र ढकाल, आर्थिक कूटनीति प्रवर्द्धन पहिलो प्राथमिकतामा

पोर्चुगललाई हराउँदै जर्जिया पहिलोपटक युरो कपको नकआउट चरणमाकाठमाडौँ । जर्जिया युरो कपको नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ ।

गएराति भएको खेलमा पोर्चुगललाई २–० गोलले हराउँदै जर्जियाले पहिलोपटक अन्तिम १६ को टिकट काटेको हो ।

जर्जियालाई जित दिलाउन खेलको दोस्रो मिनेटान ख्भिचा काभारात्सखेलियाले र ५७ औं मिनेटमा जर्जेस मिकाउटेड्जले पेनाल्टीमा गोल गरे ।

जर्जियाले नकआउट चरणमा स्पेनको सामना गर्नेछ ।

हार बेहोरेपनि पोर्चुगल यसअघि नै नकआउट चरणमा प्रवेश गरिसकेको छ भने उसले नकआउटमा स्लोभेनियासँग खेल्नेछ ।