• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

‘पुष्पा २’को प्रदर्शन मिति फेरि सर्योएजेन्सी । बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘पुष्पा २’ को रिलिज मिति सारिएको छ । फिल्म सुरुमा अगस्ट १५ मा हलमा रिलिज हुने तय भएको थियो । तर पछिल्लो रिपोर्ट अनुसार यो दिन फिल्म रिलिज हुने छैन ।

प्राप्त जानकारीका अनुसार फिल्मको केही भागको छायांकन हुन बाँकी रहेकोले छायांकन हुन एक महिना लाग्न सक्छ । निर्माण पक्षले जुलाईको अन्त्यसम्ममा यसको छायांकन सक्नेछ । त्यसपछि पोस्ट–प्रोडक्सनको काम सुरु हुनेछ ।

यद्यपि, रिलिज मिति परिवर्तनको बारेमा निर्माताहरूले आधिकारिक घोषणा गर्न बाँकी छ । योसँगै फिल्म कुन मितिमा रिलिज हुने भन्ने बारे पनि कुनै जानकारी आएको छैन ।

गत बुधबार ट्रेड एक्सपर्ट तरण आदर्शले सामाजिक सञ्जालमा एक पोस्ट सेयर गर्दै अक्षय कुमारको फिल्म ‘खेल खेल मे’ १५ अगस्टमा रिलिज हुने तयारी भएको जानकारी दिएका थिए । यो चलचित्रलाई मुदस्सर अजिजले निर्देशन गर्दैछन् । फिल्ममा अक्षय बाहेक फरदीन खान, वाणी कपूर, तापसी पन्नु जस्ता कलाकारहरु देखिनेछन् ।

२०२१ मा रिलिज भएको ‘पुष्पाः द राइज’ वर्षको सबैभन्दा धेरै कमाउने भारतीय फिल्म बन्यो । सबै संस्करणहरू सहित, यो फिल्मले लाइफ टाइम इन्डियामा ३१३ करोड र विश्वव्यापी रूपमा ३५० करोडको व्यापार गर्‍यो । सबैभन्दा धेरै कमाउने तेलुगु फिल्मको सूचीमा यो छैठौं नम्बरमा छ ।