• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   राष्ट्रपति पौडेल र स्वीट्जरल्यान्डका समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   नेपाली क्रिकेटले खुलाएको देशभक्तिको भाव र जोडिएको भावना ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड

एयरपोर्टमा कंगना रनावतमाथि हातपातएजेन्सी । बलिउड अभिनेत्री कंगना रनावतमाथि हातपात भएको छ । बिहिबार दिल्ली आउँदा चण्डीगढ एयरपोर्टमा सीआईएसएफ लेडी कन्स्टेबल कुलबिंदर कौरले उनीमाथि थप्पड हानेकी हुन् ।

विमानस्थलमा कंगनालाई थप्पड हानिएको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा खुब भाइरल भइरहेको छ ।

किसान आन्दोलनलाई लिएर कंगनाको अभिव्यक्तिलाई लिएर महिला कन्स्टेबल रिसाएकी थिइन् । कंगना र कन्स्टेबलबिच भनाभन भएको थियो । कंगनाले किसान आन्दोलनमा सहभागी महिलाहरू सय–सय रुपैयाँ लिएर बसेको भन्ने अभिव्यक्ति दिएकी थिइन् । त्यतिबेला आफ्नी आमा पनि किसान आन्दोलनमा जाने गरेको कन्स्टेबल कौरले बताएकी छिन् ।

थप्पड हानेको घटनापछि कंगना रनावतले कुलविन्दरलाई कडा भन्दा कडा कारबाही गर्न माग गरेकी छिन् । यस घटनापछि कौर निलम्बनमा परेकी छिन् । यस विषयमा छानबिन गर्न पनि निर्देशन दिइएको छ ।

थप्पडको घटनापछि कंगना रनावतले आफ्नो इन्स्टामा एक भिडियो सार्वजनिक गरेर आफ्नो बयान दिएकी थिइन् । कंगनाले भिडियोमा भनेकी छिन्, ‘मलाई मेरा शुभचिन्तकहरूबाट फोनहरू आइरहेको छ। सबैभन्दा पहिले म सुरक्षित छु भनेर बताउन चाहन्छु। आज चंडीगढ एयरपोर्टमा भएको दुर्घटना सुरक्षा जाँचका क्रममा भएको थियो। म बाहिर निस्किने बित्तिकै अर्को केबिनमा बसेकी महिलाले मलाई पार गर्न पर्खिरहेकी थिइन् र मेरो मुखमा थप्पड हानेर गाली गर्न थालिन् ।’

कंगनाले थप भनिन्, ‘मलाई थप्पड हानेकी महिला सीआईएसएफ गार्ड हुन् । मैले उनलाई किन यस्तो गरिन् भनेर सोध्दा उनले किसान आन्दोलनलाई समर्थन गर्ने बताइन् । तर मेरो चिन्ता यो छ कि पञ्जाबमा बढ्दो आतंकवाद र अतिवादलाई कसरी सम्हाल्ने?’

कंगनाले भर्खरै भाजपाको टिकटमा हिमाचल प्रदेशको मंडी सिटबाट लोकसभा चुनाव जितेकी थिईन् ।