• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल ★   देश विकास हुनबाट रोक्न काँग्रेसले ‘स्यालहुँइया’ मच्चायो: ओली ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ?

इजिप्ट र अमेरिकाले बढाए विमानस्थलमा सुरक्षाएजेन्सी । इजिप्टका नागरिक उड्डयनमन्त्री मोहम्मद अब्बास हेल्मीले अमेरिका र इजिप्टबीच विमानस्थलको सुरक्षा बढाउने सहमति भएको बताउनुभएको छ ।

इजिप्ट र संयुक्त राज्य अमेरिकाबीच उड्डयन सुरक्षाको क्षेत्रमा वृद्धि सहयोग गर्ने सहझदारी पनि भएको छ । बैठकमा दुवै पक्षले इजिप्टका विमानस्थलहरूमा भएका सबै सुरक्षा उपायहरूको समीक्षा गरेका थिए । इजिप्टले भर्खरै आफ्ना एयरपोर्टहरूमा सुरक्षा प्रणालीको दक्षता सुधार गर्न प्रयास गरेको छ ।

अमेरिकी प्रतिनिधिमण्डलले इजिप्टको पक्षसँगको सहयोग र काइरो अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा टर्मिनल ३ पुन: डिजाइन गर्न आवश्यक सबै सहयोग र विशेषज्ञताको प्रावधानलाई स्वागत गरेको छ ।