• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्तएजेन्सी । ‘वेलकम’ फ्रेन्चाइजको बहुप्रतिक्षित तेस्रो किस्ता ‘वेलकम टु द जंगल’ लाई लिएर फ्यानमा निकै उत्साह छ । यो फिल्म बहु स्टारर हो । यस फिल्मको पहिलो पोस्टर रिलिज भएदेखि नै फ्यानहरु यससँग सम्बन्धित हरेक अपडेट जान्न उत्सुक छन् ।

अब ‘वेलकम टु द जंगल’सँग जोडिएको एउटा ठूलो खबर आउँदैछ जसले फ्यानलाई चकित पार्न सक्छ । पछिल्लो रिपोर्ट अनुसार सञ्जय दत्त यो फिल्मबाट पछि हटेका छन् । धेरै रिपोर्टमा अभिनेताले फिल्म छाड्नुमा विभिन्न कारणहरु बाहिर आएका छन् ।

अहमद खानको कमेडी ड्रामा ‘वेलकम टु द जंगल’ मा अक्षय कुमार, परेश रावल, सुनील शेट्टी, अरशद वारसी, सञ्जय दत्त लगायत धेरै स्टारलाई कास्ट गरिएको थियो तर सञ्जय दत्तले फिल्म छाडेका छन् ।

बलिउड हंगामाको रिपोर्टका अनुसार परियोजनासँग सम्बन्धित एक स्रोतले सञ्जय दत्तले फिल्म छाड्नुको कारण मितिको मुद्दालाई उद्धृत गरेको छ । रिपोर्टका अनुसार श्रोतले भने, ‘वेलकम टु द जंगलको सुटिङ अनियोजित ढंगले भइरहेको छ, स्क्रिप्टमा धेरै परिवर्तन गरिँदै छ, जसका कारण उनको सुटिङ डायरीमा बाधा पुगेको सञ्जय दत्तलाई लागेको थियो । उसले बाटो अलग गरेको छ ।’

अब कारण जेसुकै होस्, सञ्जय दत्तले फिल्म छाड्नु फ्यानका लागि स्तब्ध छ ।

डिसेम्बर २०२३ मा, अक्षय कुमारले फिल्ममा सञ्जय दत्तलाई स्वागत गर्दै एक भावनात्मक पोस्ट साझा गरेका थिए । उनले सेटबाट एउटा भिडियो सेयर गरेका थिए जसमा अक्षय घोडामा सवार देखिन्छन् भने दत्त उनको पछाडि मोटरसाइकलमा सवार थिए ।

‘वेलकम टु द जंगल’को स्टार कास्टको कुरा गर्दा फिल्ममा अक्षय कुमार, दिशा पटानी, ज्याकलिन फर्नान्डिज, अरशद वारसी, सुनील शेट्टी, रविना टण्डन, परेश रावल, लारा दत्ता, तुषार कपूर, श्रेयस तलपदे, जोनी लिभर, राजपाल यादव लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । निर्देशक अहमद खानले निर्देशन गरेको फिल्ममा ज्योति देशपाण्डे र फिरोज ए. नाडियाडवालाले निर्माण गरेका हुन् । यो फिल्म २० डिसेम्बर २०२४ मा सिनेमाघरहरूमा रिलिज हुनेछ ।