• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

यस्तो छ ‘पञ्चायत ३’ को ट्रेलरएजेन्सी । पञ्चायत ‘अमेजन प्राइम’को यस्तो वेब सिरिज हो कि जतिसुकै सिजन रिलिज भए पनि दर्शक सन्तुष्ट हुने छैनन् । दुई सफल सिजनपछि मार्च महिनामा अमेजन प्राइमले ‘पञ्चायत–३’ घोषणा गरेर फ्यानहरुको बेचैनी बढाएको थियो ।

वेब सिरिज पञ्चायत ३ को ट्रेलर कहिले रिलिज हुन्छ र सचिवको जीवनले कस्तो मोड लिन्छ भनेर सबैलाई पर्खिरहेको थियो । अभिषेक त्रिपाठीले पढाइबाट ध्यान हटाएर ‘फुलेरा’ को सचिवको जिम्मेवारी सम्हाल्ने कि नपाउने ? यो प्रश्न थियो ।

तपाईंका सबै प्रश्नहरूको जवाफ मे महिनाको अन्त्यसम्ममा उपलब्ध हुनेछ । यतिबेला निर्माताले ‘पञ्चायत–३’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरेका छन्, जसलाई हेरेर तपाईको बेचैनी पक्कै बढ्न सक्छ ।

‘कोटा फ्याक्ट्री’ जस्ता सफल शो दिएका जितेन्द्र कुमार यस सिरिजमा फेरि एकपटक ‘सचिव’को भूमिका निर्वाह गरेर ‘फुलेरा’का जनतालाई सल्लाह दिँदैछन् । पञ्चायत सिरिजमा उनको क्यारेक्टरको नाम ‘अभिषेक त्रिपाठी’ हो । हालै निर्माण पक्षले ‘पञ्चायत’३’ को ट्रेलर रिलिज गरेको छ, जसको सुरुमा अभिषेक त्रिपाठीको स्थानमा प्रधानले प्रधान जीलाई गाउँमा नयाँ सचिवको रूपमा आएको बताएका छन् ।

‘फुलेरा’ मा यो खबर फैलिनेबित्तिकै अभिषेक त्रिपाठीको ट्रान्सफर रद्द भएको छ । यसबाट आक्रोशित जितेन्द्र कुमार स्थानीय राजनीतिबाट बाहिरिएर आफ्नो इन्जिनियरिङ परीक्षामा केन्द्रित हुन चाहन्छन् तर गाउँकै पुरानो सचिव भएकाले आफ्नो जिम्मेवारीबाट पछि हट्दैनन् ।

पञ्चायत ३ अमेजन प्राइम भिडियोमा मे महिनाको २८ तारिखमा रिलिज हुनेछ । दीपक कुमार मिश्राले निर्देशन गरेको यो सिरिजको तेस्रो भागमा जितेन्द्र कुमार बाहेक नीना गुप्ता, फैजल मलिक, रघुवीर यादव, चन्दन रोय लगायतका कलाकार मुख्य भूमिकामा देखिनेछन् ।