• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय ★   वडाध्यक्षलाई विद्यार्थीको प्रश्न: ‘खेल्ने सामग्री कसले दिन्छ ?’ ★   सुर्खेत बस दुर्घटना: दुईजनाको मृत्यु, २१ घाइते ★   सभामुखलाई धनराजको पत्र: रातो पासपोर्ट उत्खनन गर्ने गृहमन्त्रीमाथि कारबाही होस् ★   काँग्रेसलाई अध्यक्ष श्रेष्ठको प्रश्न: प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत माग्दा नाराबाजी गर्नु अर्थपूर्ण हो ? ★   काँग्रेसले समिति माग गरेको होइन, सरकार माग गरेको हो: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टी–२० विश्वकपका लागि अष्ट्रेलियाको टोलीमा आउन सक्नेछन् फ्रेजर म्याकगर्क ★   यामी–आदित्यलाई पुत्रलाभ, के राखे छोराको नाम ? ★   प्रधानमन्त्रीलाई काँग्रेसको जवाफ: तपाईंलाई जंगलबाट राजनीतिमा काँग्रेसले ल्याएको हो ★   रविलाई काँग्रेसको चेतावनी: काँग्रेसमाथिका लाञ्छना प्रमाणित गर्न नसके परिणाम राम्रो हुँदैन

अल्लु अर्जुन समस्यामा, ‘पुष्पा २’ अभिनेताविरुद्ध मुद्दा दर्ताएजेन्सी । दक्षिण भारतीय फिल्म उद्योगका सुपरस्टार अल्लु अर्जुन ‘पुष्पा २’ लाई लिएर चर्चामा छन् । हालै यो चलचित्रको पहिलो गीत रिलिज भएको छ, जसमा अभिनेताको ‘स्वाग’ले मानिसको मन जितेको छ ।

यस फिल्मको चर्चाबीच अल्लु अर्जुनको बारेमा एउटा नराम्रो खबर बाहिर आएको छ । आन्ध्र प्रदेश प्रहरीले उनीविरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेको छ ।

लोकसभा चुनावसँगै आन्ध्र प्रदेशमा विधानसभाको चुनाव पनि हुन लागेको छ । अल्लु अर्जुनका साथी र वाईएसआरसीपी विधायक शिल्पा रवि नानघल सीटबाट उम्मेदवार हुन् । यस्तो अवस्थामा आफ्नो चुनावी प्रचारको अन्तिम दिन अभिनेता आफ्ना साथीलाई समर्थन गर्न पुगेका थिए । तर उनको आगमनपछि विधायकको घरबाहिर ठूलो भीड जम्मा भएको थियो ।

अल्लु अर्जुनको एक झलक पाउन विधायकको घरबाहिर ठूलो भीड जम्मा भएको थियो । यसले अवस्था बिग्रियो । भीड नियन्त्रण गर्न गाह्रो भयो । आन्ध्र प्रदेशमा चुनावी माहोलका कारण आचारसंहिता लागू भएको छ । यस्तो अवस्थामा विधायकको घरबाहिर अभिनेताका लागि भीड जम्मा भएको जानकारी प्राप्त हुनासाथ प्रहरीले कडा कारबाही गरेको थियो ।

अभिनेताविरुद्ध मुद्दा दर्ता भएको छ । अल्लु अर्जुन विधायकको घरबाहिर फ्यानहरुलाई आफ्नो झलक देखाउन समेत गएको जानकारी आएको छ ।

अल्लु अर्जुनले आफ्ना साथी शिल्पा रविचन्द्र किशोर रेड्डीलाई सपोर्ट गर्न यहाँ आएको बताए । उनले भने – म उहाँलाई समर्थन गर्न यहाँ छु र मेरो शुभकामना उहाँसँग छ ।’