• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो ★   रास्वपालाई सहकारी ठगीबाट पार्टी सभापतिलाई कसरी जोगाउने भन्ने मात्रै चिन्ता छ: महामन्त्री शर्मा ★   म संसारकै भाग्यमानी छु झै लाग्छ – समिक्षा अधिकारी ★   मनप्रिय मनाङ

नामिबियाबिरुद्ध नेपाललाई दोस्रो सफलता, ललितले नै लिए विकेटकाठमाडौँ । आइसिसी विश्वकप लिग–२ अन्तर्गत नेपालले नामिबियाविरुद्ध दोस्रो सफलता हात पारेको छ ।

नामेबियाका भान लिनगेनलाई १३ औ ओभरको पहिलो बलमा आउट गराउदै स्पिनर ललीत राजवंशीले नेपाललाई दोस्रो सफलता दिलाएका हुन् । उनी २३ रन बनाउदै अनिल शाहको हातमा थामिन पुगे ।

यसअघि नेपाललाई पहिलो सफलता पनि ललितले नै दिलाएका थिए। उनले पाँचौ ओभरको तेस्रो बलमा नामिबियाका ओपनर एन डेभिनलाई १५ रनमा आउट गराका थिए ।

नेपालले दिएको १३३ रनको लक्ष्य पछ्याएको नामिबियाले १४ ओभरमा २ विकेट गुमाएर ५६ रन बनाएको छ ।