• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पहिलो सफलता ★   नेदरल्यान्ड्सको सानदार सुरुवात ★   न्युजिल्याण्डविरुद्ध अष्ट्रेलियाको क्लीन स्वीप ★   फुटबलर मनिष डाँगीको घरमा चोरी, तीन जना पक्राउ ★   ईलाम र बझाङमा बैशाख १५ गते उपनिर्वाचन गर्ने आयोगको निर्णय ★   विद्यमान राजनीतिक व्यवस्था चाहिँदैन भन्ने अधिकार पनि संविधानले दिएको छ: सांसद शाही ★   बुर्तिबाङ प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र २८ वर्षपछि प्रदेशस्तरीय अस्पताल बन्दै ★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण

एसीसी महिला प्रिमियर कप: रुविनाको उत्कृष्ट शतककाठमाडौँ । जारी एसीसी महिला प्रिमियर कप क्रिकेट प्रतियोगितामा माल्दिभ्सविरुद्ध नेपालकी पूर्वकप्तान रुविना क्षेत्रीले शतक बनाएकी छन् ।

उनले ५४ बलमा तीन छक्का र १० चौका प्रहार गर्दै आफ्नो शतक पूरा गरेकी हुन् ।

मलेसियाको बाँगीमा टस जितेर ब्याटिङ गरिरहेको नेपालले ताजा स्थितीमा  १८ ओभरमा चार विकेट गुमाएर एक सय ८८ रन बनाएको छ ।