• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   फुटबलर मनिष डाँगीको घरमा चोरी, तीन जना पक्राउ ★   ईलाम र बझाङमा बैशाख १५ गते उपनिर्वाचन गर्ने आयोगको निर्णय ★   विद्यमान राजनीतिक व्यवस्था चाहिँदैन भन्ने अधिकार पनि संविधानले दिएको छ: सांसद शाही ★   बुर्तिबाङ प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र २८ वर्षपछि प्रदेशस्तरीय अस्पताल बन्दै ★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   जापान नेपालको हितैषी मित्र र भरपर्दो विकासको सहयात्री: राष्ट्रपति पौडेल ★   नेपालले ४४ ओभरमा आठ विकेट गुमाएर १४२ रन बनायो ★   सासंद खतिवडाको कटाक्ष: कुचो र क्यामरा बोकेर मन्त्री किराँती मन्त्रालयमा, काम भने कमिसनको चक्करमा

७ महिनाको ब्रेकपछि काममा फर्किइन् सामन्थाएजेन्सी । साउथकी चर्चित अभिनेत्री सामन्था रुथ प्रभु ७ महिनाको ब्रेकपछि काममा फर्किएकी छन् । सामन्थाले आफ्नो पुनरागमनको घोषणा गर्दै एक भिडियो सेयर गरेकी छिन् । उनले अब स्वास्थ्य पोडकास्टमा काम गर्ने बताइन् ।

३६ वर्षीया अभिनेत्रीले आइतबार सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो शेयर गरेकी हुन् । यसमा उनले भनिन्, ‘हो, म काममा ढिलो भएँ । अन्ततः। म धेरै दिनदेखि पूर्ण बेरोजगार थिएँ । अब म मेरो एक साथीसँग रमाइलो गर्न जाँदैछु । यो एक स्वास्थ्य पोडकास्ट हुनेछ । यो मलाई साँच्चै मनपर्ने कुरा हो । अर्को हप्ता रिलिज हुन लागेकोले म धेरै भावुक र उत्साहित छु । मलाई आशा छ कि तपाईं मध्ये केहि यसलाई धेरै उपयोगी पाउनुहुनेछ । मलाई यसमा काम गर्न निकै रमाइलो लागेको छ ।’

सामन्थाले २०२२ मा आफू अटो इम्युन कन्डिसन (मायोसाइटिस) बाट पीडित भएको र त्यसपछि उपचारका लागि कामबाट विश्राम लिएकी थिइन् । सामन्थाको पछिल्लो रिलिज फिल्म ‘खुशी’ थियो जसमा उनी विजय देवरकोंडाको अपोजिट देखिएकी थिइन् ।

सामन्था अब वरुण धवनसँग वेब सिरिज ‘सिटाडेल’ मा देखिनेछिन् । ब्रेकमा जानुअघि सामन्थाले गत वर्ष जुलाईसम्म यो वेब सिरिजको सुटिङ पनि गरिरहेकी थिइन् । हालै उनले आफ्नो सामाजिक सञ्जालमा एक पोस्ट सेयर गर्दै निर्माताहरुले उनलाई र वरुणलाई यो शोको पहिलो झलक देखाएको बताएका थिए । यस सिरिज बाहेक सामन्थाले ‘चेन्नई स्टोरीज’ पनि साइन गरेकी छिन् जुन उनको पहिलो विदेशी फिल्म हुनेछ ।