• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

नेपालले तीन विकेट गुमायो, आउट भए कुशल भुर्तेलकाठमाडौँ । क्यानडाविरुद्धको ओडीआई सिरिजको पहिलो खेलमा नेपालले तेस्रो विकेट गुमाएको छ ।

नेपालले तेस्रो विकेटमा ओपनर कुशल भुर्तेलाई गुमाएको हो । उनी १८ औँ ओभरको तेस्रो बलमा ६२ रन बनाउदै साद बिन जफरको बलमा आउट भए । कुशलले ५८ बलमा नौ चौका र एक छक्का हिर्काए ।

नेपालले यसअघि ओपनर आसिफ शेख र रोहित पौडेललाई गुमाएको थियो । उनीहरु दुबैजनाले ८/८ रन बनाए । अहिले क्रिजमा भिम सार्की र कुशल मल्ल रहेका छन् ।

नेपालले ताजा स्थितीमा १९ ओभरमा ३ विकेट गुमाएर १०० रन बनाएको छ ।